Artiklid ja uudised

Radisel on uudisena valminud värvilised kriiditahvlid!

Nüüdsest pakume ka värvilisi kriiditahvleid kööki või lastetuppa riputamiseks. Vali sobiv kriiditahvel ning värv (punane, helesinine, roheline, tumesinine) välja ning saada oma soov meile!

Kõiki tahvlikujusid ja värve saab omavahel sobitada. Kriiditahvlid on valmistatud MDF-ist, seinale saab nad riputada kruviga või kahepoolse teibiga, mis on kaasas. Kriiditahvli laius on 60 cm (arvestatakse laiema serva järgi) ja maksab 17 euri. Valikus on järgmised kujundid: Mõttemull, Kass, Kala (laius 70 cm), Õun, Maja, Taldrik, Lõikelaud, Kann. Samuti Dinosaurus (laius 100cm) ja 32`` teleri kujuline (laius 80cm) koos kriiidialusega, hind 19 euri.Edasta oma soov meiliga, saadame Sulle arve ning seejärel tahvli postiga.
Kriiditahvlitele on omistatud ka "Uus on IN" märk.

Sisestatud: 17.01.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki