Artiklid ja uudised

Radisel on uudisena valminud värvilised kriiditahvlid!

Nüüdsest pakume ka värvilisi kriiditahvleid kööki või lastetuppa riputamiseks. Vali sobiv kriiditahvel ning värv (punane, helesinine, roheline, tumesinine) välja ning saada oma soov meile!

Kõiki tahvlikujusid ja värve saab omavahel sobitada. Kriiditahvlid on valmistatud MDF-ist, seinale saab nad riputada kruviga või kahepoolse teibiga, mis on kaasas. Kriiditahvli laius on 60 cm (arvestatakse laiema serva järgi) ja maksab 17 euri. Valikus on järgmised kujundid: Mõttemull, Kass, Kala (laius 70 cm), Õun, Maja, Taldrik, Lõikelaud, Kann. Samuti Dinosaurus (laius 100cm) ja 32`` teleri kujuline (laius 80cm) koos kriiidialusega, hind 19 euri.Edasta oma soov meiliga, saadame Sulle arve ning seejärel tahvli postiga.
Kriiditahvlitele on omistatud ka "Uus on IN" märk.

Sisestatud: 17.01.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki