Artiklid ja uudised

Võida unistuste koduaed!

Näita oma aiailu ja kätetööd ka sõpradele ja tuttavatele! Meie kampaania „Võida unistuste aed“ ootab oma reklaamidesse fotot Sinu kaunist koduaiast või terrassist, koos oma perega või ilma.

MÄNGUS OSALEMISEKS SAADA SÕNUM MÄRGUSÕNAGA “HANSAPLANT“ NUMBRILE 1512

ALUSTA MÄNGU KOHE!
Mida varem alustad, seda suurem on Sul võimalus võita 6410 euro ehk 100 000 kr väärtuses peaauhind Sinu unistuste aiaruumi või terrassi rajamiseks, mille võid soovi korral ka oma lähedastele kinkida!

SUURENDA VÕIDUVÕIMALUST!
Vastates õigesti ka nädalaküsimusele, suureneb Sinu võiduvõimalus ja osaled nädalauhinna loosimisel, milleks on kinkekaart aianduskeskuselt Hansaplant väärtusega 127,82 eurot ehk 2000 kr. Iga õige vastus annab ühe lisahääle!

SELLE NÄDALA KÜSIMUSE leiad SIIT

Nädalaküsimuse õige vastuse ja nädalaauhinna võitja leiad igal teisipäeval Hansaplant kodulehelt, ajalehest Postimees ja Facebookist. Sõnumi hind on 0.75 eurot (11 kr). Auhinnamäng kestab kuni 19.04.2011.Peaauhinna loosimine toimub 19.04.2011.

SAADA FOTO REKLAAMI!

Näita oma aiailu ja kätetööd ka sõpradele ja tuttavatele! Kui soovid, et järgmistes reklaamides ilmuks ajalehes Postimees ja Facebookis pilt Sinu kaunist koduaiast või terassist, perega või ilma, siis saada meile foto pildiportaali pilt.postimees.ee/unistusteaed kaudu.

Sisestatud: 18.01.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki