Artiklid ja uudised

Deshoulieres lauanõude lummav maailm

Deshoulieres kujundab laua...

Muudab elustiili...

Panustab loovusele ja külluslikusele...


Juba aastast 1926 alates on Prantsuse lauanõude tootja Deshoulieres Group pakkunud söögi valmistamise ja serveerimise jaoks uudseid ja trendiloovaid nägemusi. Deshoulieres hoiab ja arendab oma traditsioone ja legendaarseid oskusi ainult ühel eesmärgil - et pakkuda parimat.

Alates jaanuarist 2011 on Deshoulieres tooted esindatud meie salongis Tartu mnt. 6, Tallinn

www.deshoulieres.comSisestatud: 27.01.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki