Artiklid ja uudised

Nostalgilised retrotoonid on vannitoas tagasi - vali oma toon!

Gustavsberg lõi koostöös Rootsi disaineritega 60ndatest ja 70ndatest inspireeritud hetke kuumimates trenditoonides vannitoapaleti ning käivitas sisutuskonkursi aasta värvitooni leidmiseks.

Rootsi omaaegsete moenimede järgi ristitud Gustavsbergi retrolikus vannitoapaletis on tugevalt tunda 60ndaid ja 70ndaid, mil vannitubades kohtas sageli sinist, oranži, kirkaid kollaseid ja rohelisi toone. “Värvitoonide trendid muutuvad tsükliliselt ning mitmed täna populaarsed paletid olid moes ka 30 aastat tagasi,” sõnas värvilahenduse välja töötanud disainifirma Note Design Studio juht Jon Eliason. “Gustavsbergi värskeima värvilahenduse loomisel oli meie eesmärgiks modernne ja inspireeriv värvigamma, milles oleks tunda ka Gustavsbergi pikka ajalugu. Tulemuseks on viiest toonist koosnev palett, kus pastelsed ja mahedad toonid on ühendatud sügavate ja tugeva karakteriga värvitoonidega. See on julge ja omapärane kooslus, mis mõjub värskelt just täna,” rääkis Eliason.Uued värvitoonid on loodud Gustavsbergi uusima vannitoasarja Nautic jaoks, millel on vahetatavad dekoori- ja vannitoamööbli elemendid, mis lubavad kerge vaevaga kogu vannitoa isikupärasemaks muuta.


Sinine Birger on sügav ja tummine, tilgakese rohelisega üles soojendatud sinine värvitoon, mis milles on käsitsi glasuuritud vannitoaplaadi ja vanaema kohvitassi helki.

Kollane Signe on imeline värvitoon, mis soojendab nagu päike ja mõjub rõõmsalt nagu suvised köögikardinad, lüües pehme ja sõbraliku kontrastina kogu vannitoa särama.

Helesinine Evert on klassikaline ja rafineeritud toon, mis loob vannitoas rahuliku, kindlameelse ja luksusliku olustiku.

Helekollane Ingrid on pehme ja pastelne toon, mis viib mõtted lapsepõlve, tuues meelde või, vanilje, kodu ja ema lokitangid ning tekitab vannitoas mõnusalt hoolitsetud tunde.

Roheline Ture on pehme veluursohva või lemmikute sametpükste karva toon – turvaline ja soe, maalähedane ja omane, tuletades meelde sügisest aiatööd ning mõjudes väärikalt ja jõuliselt.Et anda kõigile Põhja- ja Baltimaade huvilistele võimalus proovida, kuidas uued retrohõngulised moetoonid vannitoas välja näeksid ning avaldada arvamust, milline neist viiest vääriks aasta värvitooni tiitlit, on Gustavsberg käivitanud internetis interaktiivse showroom'i ja sisekujunduskonkursi.
Peaauhinnaks on uhiuus Nautic vannitoasisustus.


Osalemiseks tuleb minna Gustavsbergi kodulehele, siseneda otse avalehele lingitud aasta värvitooni valimise showroom'i, valida oma lemmiktoon ning sobitada see enim meeldivate stiilielementidega oma unelmate Gustavsbergi vannitoaks: valida on julgelt rokiliku, naiselikult glamuurse, roosiliselt romantilise, selgepiiriliselt skandinaaviapärase, metsiku safari või 70ndate retrostiilis vannitoakujunduse vahel.
Selleks, et saada võimalus võita oma koju uus Nautic vannituba, tuleb lisaks oma lemmiktooni poolt hääletamisele ja unelmate vannitoavisandi läkitamisele sõnastada lühidalt ka enda isiklik vannitoavisioon. Loodud vannitoakujundust saab aga hõlpsalt jagada ka oma Facebooki sõpradega, andes neilegi võimaluse konkursil osaleda ja võita.15. maini kestva konkursi tulemusena saabuvad Gustavsbergi elegantses ja modernses Nautic vannitoasarjas peatselt müügile konkursi võitja lemmiktoonis vann, segistid ja dekoorielemendid.

Testi Sinagi, milline on Sinu lemmik stiili ja värvitooni vannituba!


Sisestatud: 14.03.2011

Villeroy & Boch/ Gustavsberg

Tel.:
646 0312
Aadress:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsberg saab sügisel oma valikusse täiesti uue tootesarja, kuhu kuuluvad ehtsa skandinaavialiku disainiga ning lihtsalt paigaldatavad dušiuksed ja -seinad. Otse loomulikult pakuvad ka uued tooted Gustavsbergile omast suurepärast kvaliteeti, vormi ja funktsionaalsust. Nutikate ja paindlike lahendustega dušinurk toob oma lihtsusega värskendust igasse vannituppa. Sortimenti kuuluvad dušiseinad ning nii sirged kui ka kumerad dušiuksed, mis kõik on saadaval erinevates mõõtudes ning mida on võimalik omavahel mitmel viisil kombineerida.

Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala on kui neli aastaaega

Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala on kui neli aastaaega

Villeroy & Boch on aastaid olnud keraamiliste köögivalamute värvi ja disaini etaloniks. Ei tule vast üllatusena, et nii valamu vormi, paigaldusviisi kui ka värvi juures arvestatakse alati sisekujunduse rahvusvaheliste trendidega. Varem eelistati neutraalseid, mahedaid värve, kuid nüüd on neile lisandunud jõulised ja väljendusrikkad toonid, mille abil saab lisada aktsenti ja tõsta teatud nüansse rohkem esile.

vaata kõiki