Artiklid ja uudised

Lastele on valminud ...

..... papagoi-riiul ja piilupardi-mänguasjakast-laud koos lastetooliga

Lastele seinariiul Papagoi


Uus seinariiul lastetuppa - kõrvuti on kolm kirevat papagoid, kes hoiavad kolme riiulit. Riiuli kõrgus on 103 cm, laius 90 cm, sügavus 16-28 cm. Seinale kinnitub riiul kahe kruviga. Papagoid on valmistatud MDFist, värvitud. Riiulid on õlitatud vineerist. Papagoiriiuli hind on 75 euri.

Mänguasjakast Piilu


Mänguasjade kast Piilu, mis kõik lelud kokku kogub ja mida saab kasutada ka lauana. Valmistatud MDFist, kõrgus 50cm, laua laius 50cm, Piilu pikkus 90cm. Laste mänguasjakasti-laua hind on 75 euri.

Lastetool


Tore lastetool. Valmistatud vineerist, istumisalus MDFist. Tooli istumiskõrgus 26cm, laius 30cm, tooli kogukõrgus 48cm. Lastetooli hind on 20 euri.

Sisestatud: 05.04.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki