Artiklid ja uudised

Lastele on valminud ...

..... papagoi-riiul ja piilupardi-mänguasjakast-laud koos lastetooliga

Lastele seinariiul Papagoi


Uus seinariiul lastetuppa - kõrvuti on kolm kirevat papagoid, kes hoiavad kolme riiulit. Riiuli kõrgus on 103 cm, laius 90 cm, sügavus 16-28 cm. Seinale kinnitub riiul kahe kruviga. Papagoid on valmistatud MDFist, värvitud. Riiulid on õlitatud vineerist. Papagoiriiuli hind on 75 euri.

Mänguasjakast Piilu


Mänguasjade kast Piilu, mis kõik lelud kokku kogub ja mida saab kasutada ka lauana. Valmistatud MDFist, kõrgus 50cm, laua laius 50cm, Piilu pikkus 90cm. Laste mänguasjakasti-laua hind on 75 euri.

Lastetool


Tore lastetool. Valmistatud vineerist, istumisalus MDFist. Tooli istumiskõrgus 26cm, laius 30cm, tooli kogukõrgus 48cm. Lastetooli hind on 20 euri.

Sisestatud: 05.04.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki