Artiklid ja uudised

Radise etno-kingituste seeria on täienenud!

Nüüdseks pakub Radis lisaks kuumaalusele ka laegast, leivaalust, salvrätihoidjat, kandikut ning lõikelauda. Osta võid nii ühekaupa kui hulgi. Kõigist kuuest esemest koosnev kinkekomplekt maksab 49 euri.

Etno-laegasLaegas, mis käib kokku ilma kruvi või liimita. Laeka laius 14cm. Valmistatud vineerist, käsitsi õlitatud linaõliga.
Hind 10 euri.

Etno-leivaalus


Leivaalus, mis käib kokku ilma kruvi või liimita. Leivakorvi laius 20cm. Valmistatud vineerist, käsitsi õlitatud linaõliga.
Hind 10 euri.

Etno-salvrätihoidja


Salvrätihoidja suure kaheksakannaga. Valmistatud vineerist, käsitsi õlitatud linaõliga. Salvrätihoidja aluse laius 11cm.
Hind 7 euri.

Etno-lõikelaud


Kaheksakand-mustriga rahvusliku hõnguga lõikelaud, kus tore pühapäeval võileibu valmistada. Valmistatud vineerist, käsitsi õlitatud linaõliga. Lõikelaua mõõdud 20 x 30cm.
Hind 8 euri.

Etno-kandik


Kandik, kus läbivaks motiiviks on kaheksakand. Käib kokku ilma kruvi või liimita. Valmistatud vineerist, käsitsi õlitatud linaõliga. Kandiku mõõdud 25 x 38cm.
Hind 12 euri.

Etno-kuumaalus


Alusele võid julgelt asetada kuuma poti või panni! Valmistatud vineerist, käsitsi õlitatud linaõliga. Laius 14cm.
Hind 6 euri.

Vaata täpsemalt SIIT.

Sisestatud: 02.05.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki