Artiklid ja uudised

Aiamööbel sinu aeda

Seoses soojade ilmadega tutvustas RADIS juba Interjöör ja Aiandus messil oma uut aiamööblisarja PÖÖRIS, mida saab tellida vastavalt oma soovitud toonile - õlitatakse vajaliku Tikkurila puiduõliga.


Valikus on nii käetugedega kui ka ilma tool ning samas võtmes laud. Õlitatud puuõliga, mille tooni saab ise valida. Tooli laius on 46cm, kõrgus 85cm, istumiskõrgus 40cm. Laua laius on 54cm, kõrgus 60cm. Õlitatult maksab tool 66 euri, käetugedega 75 euri, laud 60 euri.

Kogu aiamööbel on valmistatud kvaliteetsest süvaimmutatud höövelpuidust Eestis, seega võivad nad aastaringselt õues olla. Disain Raul Abner.

Sisestatud: 13.05.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki