Artiklid ja uudised

Aiamööbel sinu aeda

Seoses soojade ilmadega tutvustas RADIS juba Interjöör ja Aiandus messil oma uut aiamööblisarja PÖÖRIS, mida saab tellida vastavalt oma soovitud toonile - õlitatakse vajaliku Tikkurila puiduõliga.


Valikus on nii käetugedega kui ka ilma tool ning samas võtmes laud. Õlitatud puuõliga, mille tooni saab ise valida. Tooli laius on 46cm, kõrgus 85cm, istumiskõrgus 40cm. Laua laius on 54cm, kõrgus 60cm. Õlitatult maksab tool 66 euri, käetugedega 75 euri, laud 60 euri.

Kogu aiamööbel on valmistatud kvaliteetsest süvaimmutatud höövelpuidust Eestis, seega võivad nad aastaringselt õues olla. Disain Raul Abner.

Sisestatud: 13.05.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki