Artiklid ja uudised

Radise fotomööbel lastetuppa!

Pirita messil Interjöör 2011 6-8 maini tutvustas Radis uut fotomööblit, mis on mõeldud eelkõige lastele.

Saad valida sobiva foto ja selle vineerist kummutile, riidekapile või mänguasjakastile peale trükkida.

Fotomööbel mänguasjakast

Fotomööbel mänguasjakast

Vineerist mänguasjakast, mille kahele küljele on trükitud värvifotod. Mänguasjakasti kõrgus on 40 cm, laius 75 cm,. Fotot on võimalik valida kas meie valikust või saata enda foto. Kummuti hind koos fotorükiga on 72 euri.

Fotomööbel riidekapp

Fotomööbel riidekapp

Vineerist riidekapp, mille esiustele on trükitud värvifoto. Kapi kõrgus on 170 cm, laius 90 cm. Kvaliteetses riidekapis on nii riiulid kui ka riidestange. Fotot on võimalik valida kas meie valikust või saata enda foto. Riidekapi hind koos fotorükiga on 330 euri.

Fotomööbel kummut

Fotomööbel kummut

Vineerist kummut, mille sahtlitele on trükitud värvifoto. Kummuti kõrgus on 80 cm, laius 90 cm. Kvaliteetses kummutis on neli sahtlit. Fotot on võimalik valida kas meie valikust või saata enda foto. Kummuti hind koos fotorükiga on 220 euri.

Radise kodulehel on olemas galerii võimalikest variantidest. Kuna foto lakitakse üle, siis on tagatud ka tema püsivuskindlus. Vaata tervet galeriid SIIT!

Sisestatud: 19.05.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki