Artiklid ja uudised

Radise fotomööbel lastetuppa!

Pirita messil Interjöör 2011 6-8 maini tutvustas Radis uut fotomööblit, mis on mõeldud eelkõige lastele.

Saad valida sobiva foto ja selle vineerist kummutile, riidekapile või mänguasjakastile peale trükkida.

Fotomööbel mänguasjakast

Fotomööbel mänguasjakast

Vineerist mänguasjakast, mille kahele küljele on trükitud värvifotod. Mänguasjakasti kõrgus on 40 cm, laius 75 cm,. Fotot on võimalik valida kas meie valikust või saata enda foto. Kummuti hind koos fotorükiga on 72 euri.

Fotomööbel riidekapp

Fotomööbel riidekapp

Vineerist riidekapp, mille esiustele on trükitud värvifoto. Kapi kõrgus on 170 cm, laius 90 cm. Kvaliteetses riidekapis on nii riiulid kui ka riidestange. Fotot on võimalik valida kas meie valikust või saata enda foto. Riidekapi hind koos fotorükiga on 330 euri.

Fotomööbel kummut

Fotomööbel kummut

Vineerist kummut, mille sahtlitele on trükitud värvifoto. Kummuti kõrgus on 80 cm, laius 90 cm. Kvaliteetses kummutis on neli sahtlit. Fotot on võimalik valida kas meie valikust või saata enda foto. Kummuti hind koos fotorükiga on 220 euri.

Radise kodulehel on olemas galerii võimalikest variantidest. Kuna foto lakitakse üle, siis on tagatud ka tema püsivuskindlus. Vaata tervet galeriid SIIT!

Sisestatud: 19.05.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki