Artiklid ja uudised

Radise mööbel Kokkola elamumessil!

Radise mööbel on esindatud Soome suurimal elamumessil, mis seekorda toimub Kokkolas.

Seve Ehituse majas ja aias saab tutvuda nii Radise lastetoamööbli kui ka aia- ja terassimööbliga. Õues saab proovida suurt valikut aiatoole-pinke-kiiktoolie.

Kogu välimööbel on valmistatud veekindlast vineerist või õlitatud puidust, et näidata selle vastupidavust ka karges Soome kliimas aastaringselt. Samuti on esindatud kiiktoolid tuppa ning laste mänguasjakastid, kriiditahvlid ja riiulid.Elamumess on avatud augusti keskpaigani. Olete teretulnud!

Sisestatud: 06.07.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki