Artiklid ja uudised

Radise mööbel Kokkola elamumessil!

Radise mööbel on esindatud Soome suurimal elamumessil, mis seekorda toimub Kokkolas.

Seve Ehituse majas ja aias saab tutvuda nii Radise lastetoamööbli kui ka aia- ja terassimööbliga. Õues saab proovida suurt valikut aiatoole-pinke-kiiktoolie.

Kogu välimööbel on valmistatud veekindlast vineerist või õlitatud puidust, et näidata selle vastupidavust ka karges Soome kliimas aastaringselt. Samuti on esindatud kiiktoolid tuppa ning laste mänguasjakastid, kriiditahvlid ja riiulid.Elamumess on avatud augusti keskpaigani. Olete teretulnud!

Sisestatud: 06.07.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki