Artiklid ja uudised

Erikujulised värvilised kriiditahvlid

Värvivalik on taas laienenud, ka on väljas uus pusle-kujuline kriiditahvel, kus tükid sobituvad omavahel ja nõnda võid katta kriiditahvlitega kasvõi kogu toa seina. Kõiki tahvlikujusid ja värve saab omavahel sobitada. Kriiditahvlid on valmistatud MDF-ist, seinale saab nad riputada kahepoolse teibiga, mis on kaasas, või kruviga.

Väiksemate kriiditahvlite laius on 60 cm ja maksavad 17 euri: Mõttemull, Kass, Kala (laius 70cm), Õun, Muna, Maja, Taldrik, Lõikelaud, Kann.

Suuremad on Auto (laius 105cm), Dinosaurus (100cm), Liblikas (90cm), Pusle (75cm) ja 32`` teleri kujuline (80cm) koos kriiidialusega, hind 19 euri.

Edasta oma soov meiliga, saadame Sulle arve ning seejärel tahvli kulleri või Smartpostiga.

Kriiditahvlitele on omistatud ka "Uus on IN" märk.

Lisainfo www.radis.ee

Sisestatud: 27.09.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki