Artiklid ja uudised

Erikujulised värvilised kriiditahvlid

Värvivalik on taas laienenud, ka on väljas uus pusle-kujuline kriiditahvel, kus tükid sobituvad omavahel ja nõnda võid katta kriiditahvlitega kasvõi kogu toa seina. Kõiki tahvlikujusid ja värve saab omavahel sobitada. Kriiditahvlid on valmistatud MDF-ist, seinale saab nad riputada kahepoolse teibiga, mis on kaasas, või kruviga.

Väiksemate kriiditahvlite laius on 60 cm ja maksavad 17 euri: Mõttemull, Kass, Kala (laius 70cm), Õun, Muna, Maja, Taldrik, Lõikelaud, Kann.

Suuremad on Auto (laius 105cm), Dinosaurus (100cm), Liblikas (90cm), Pusle (75cm) ja 32`` teleri kujuline (80cm) koos kriiidialusega, hind 19 euri.

Edasta oma soov meiliga, saadame Sulle arve ning seejärel tahvli kulleri või Smartpostiga.

Kriiditahvlitele on omistatud ka "Uus on IN" märk.

Lisainfo www.radis.ee

Sisestatud: 27.09.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki