Artiklid ja uudised

Uus kaasakiskuv mäng Kummihoki!

Kummihoki on uus kaasahaarav mäng nii suurtele kui väikestele, nii õue kui tuppa. Mängu alustades on kummalgi mängila oma väljakupoolel 6 puuketast, mis tuleb kummiga lasta läbi mänguväljaku keskel oleva augu teisele väljakupoolele. Sama üritab ka vastane. Võidab see, kes esimesena suudab oma väljaku puhtaks lasta, seega mängu kestus sõltub mõlemast mängijast. Mänguväljak on valmistatud veekindlast vineerist, seega saab seda hoida ka õues.

Komplektis on ka laua jalad (mis käivad kokku), kummid ja 12st nupust koosnev komplekt. Mängu mõõdud on 100x50cm, kõrgus ~90cm.

Kummihoki hind on 99 euri.

Lisainfo www.radis.ee


Sisestatud: 28.09.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki