Artiklid ja uudised

Uus kaasakiskuv mäng Kummihoki!

Kummihoki on uus kaasahaarav mäng nii suurtele kui väikestele, nii õue kui tuppa. Mängu alustades on kummalgi mängila oma väljakupoolel 6 puuketast, mis tuleb kummiga lasta läbi mänguväljaku keskel oleva augu teisele väljakupoolele. Sama üritab ka vastane. Võidab see, kes esimesena suudab oma väljaku puhtaks lasta, seega mängu kestus sõltub mõlemast mängijast. Mänguväljak on valmistatud veekindlast vineerist, seega saab seda hoida ka õues.

Komplektis on ka laua jalad (mis käivad kokku), kummid ja 12st nupust koosnev komplekt. Mängu mõõdud on 100x50cm, kõrgus ~90cm.

Kummihoki hind on 99 euri.

Lisainfo www.radis.ee


Sisestatud: 28.09.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki