Artiklid ja uudised

Küpsetusplaat, materjaliks naturaalne looduskivi - marmor või graniit

Külm sügis ja küpsetamise aeg tulemas!

Lutheri stuudiost on võimalik soetada endale endale koju küpsetusplaat, materjaliks naturaalne looduskivi - marmor või graniit.

Kasutatakse alusplaadina pizza (ciabatta, leiva) küpsetamisel. Eeliseks eelnevalt kuumutatud kivist eralduv ühtlane aluskuumus.

Ahi kuumutatakse koos küpsetuskiviga 250 kraadini ning asetatakse sellele pizza küpsetuspaberi abil ja küpsetatakse 7-10 minutit. Hind 49 eurot.

Sisestatud: 19.10.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki