Artiklid ja uudised

Puudehoidja: stiilne ja praktiline sisustuselement

Klaas ei täida sisekujunduses ainult funktsionaalset eesmärki vaid omab stiilielemendina siseruumides olulist osa.
Klaas on läbipaistev ja läbikumav, klaasi saab ideaalset sobitada puiduga.

Karastatud klaas on mehhaaniliselt tugev, termiliselt vastupidav ja suure paindetugevusega.


Anna oma puudele uus elu ja sisusta siseruum stiilse ja praktilise puudehoidjaga.

Puudehoidjasse mahutab nädalapäevapuud.

Klaasist puudehoidja ühendab stiilsuse ja praktilisuse ühes elemendis.Puudehoidjad erinevates suurustes ja hinnaklassis.

Kui tunned huvi meie toodete vastu võta ühendust telefonil 55 23 869
või emailil: puudehoidjad@hotmail.com.Sisestatud: 12.12.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki