Artiklid ja uudised

Uus põnev auto-kujuline lastekomplekt

Radisel on valminud uus põnev auto-kujuline lastekomplekt, mis sisaldab mänguasjakasti, lauda ja tooli. Autot saab soovi korral lahti tõmmata, siis saab laps laua taga istuda ja ka mänguasju kastist võtta. Kokkulükatult saab auto ees oleval toolil endiselt istuda. Auto-komplekt on valmistatud liimpuidust, õlitatud.

Auto-komplekt hind on 150 euri.Samuti on nüüd võimalik Radise erivärvilisi kriiditahvleid tellida ka magnettahvlina - hinnale lisandub vaid 5 euri. Täpsem valik>>>

Sisestatud: 15.12.2011

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki