Artiklid ja uudised

Uus lastevoodi Piku

Eesti mööbli disaini ja tootmisega tegeleval ettevõttel Radis on valminud uus lastevoodi Piku - voolav vorm ja lõbus voodi lapsele. Voodit saab asetada ka peegelpildis. Voodi juurde kuulub ka ratastel voodikast.

Kokku käib voodi ilma ühegi kruvita. Voodisse mahub 70x140cm mõõtudes madrats. Valmistatud vineerist, peitsitud ja õlitatud.

Voodi hind on 140 euri.

Täpsem info
http://radis.ee/tuppa/lastele

Erikujulised värvilised kriiditahvlid, nüüd ka magnettahvlina! Saadaval 9 -s eri värvitoonis.
Täpsem valik http://radis.ee/tuppa/kriiditahvlid
Sisestatud: 09.03.2012

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki