Artiklid ja uudised

Disainkleebisega muudad interjööri ainulaadseks

Üsna sageli on raske leida omavahel sobivaid esemeid ja kodumasinaid. Nüüd on see mure murtud.
Kleebis võimaldab ruumi erinevad elemendid kaunilt kooskõlla viia.
Kleebise saab paigaldada igale siledale pinnale.
Sobivaimad pinnad on sile (mittetekstuurne) plastik, klaas, metall, email.

Kleebis külmikul

Kleebis külmikul

Näiteks külmiku ukse katmine kleebisega on hea mõte.
Disainkleebisega kujundatud külmik aitab ühenäolised külmikud hästi interjööri sobitada.
Foto või graafika näeb köögis superlahe välja ning on kordi soodsam kui disainkülmik või mööblisse integreeritud külmkapp.
Kleebis annab võimaluse peita vana külmiku pinnavigastused ja kaitsta uut külmikut vigastuste eest.
Tore on ka, et kleebis on jäljetult eemaldatav, kui sa seda enam ei soovi ja nii saad peale remonti või uude kohta kolimist külmiku uue kleebisega kattes jälle sisekujundusega taas kooskõlla viia.

Kleebis külmikul

Kleebis külmikul

Kleebis on nutikas võimalus näiteks ka lükanduste kujundamiseks.
Peegli, puittahveldise ja klaasi kõrval on kleebisega katmine uus populaarne uste disainimise viis.
Kapi või kahe ruumi vahelised uksed valmistatakse kõige odavamast materjalist- värvitud puitlaastplaadist tahvlitega ja kleebitakse disainkleebisega üle. Ruumidevahelised uksed võib katta kleebisega mõlemalt poolt. Parima tulemuse saavutamiseks oleme kleebised ustele paigutanud juba tehases, enne tahvlite paika asetamist.
Teine pilkupüüdev moodus on klaasuste katmine kleebisega. Pilt trükitakse valgele või läbipaistvale kilele ja valgus kumab sellest kaunilt läbi. Läbipaistva kleebise puhul peab arvestama, et valget värvi ei saa trükkida ja valge värvusega kohad jäävad pildil lihtsalt läbipaistvad, heledad toonid poolläbipaistavad.

Kleebis lükandustel

Kleebis lükandustel

Kleebisega katmine võimaldab säästa olulisel määral uue mööbli või kalli viimistluse arvelt.
Kui sul juhtumisi on erinevatest komplektidest mööblitükke, siis saad ka need sarnaseks muuta. Kleebistega on võimalik katta plastikust, klaasist ja siledalt värvitud köögimööbli või vannitoa või mis tahes muu mööbli uksed.

Kleebis köögimööblil

Kleebis köögimööblil

Kleebiseid saab mistahes siledale pinnale juhendite järgi ka ise paigaldada või tellida soovi korral paigaldus professionaalidelt.
Kleebist saab lapi ja pesuainega puhastada. Ei tohi vaid kraapida ega kasutada kangeid pesuvahendeid.

Disainkleebise abil muudad oma interjööri ainuladseks.

Kujustus.ee pakub palju erinevaid pilte fotost maalini erinevatest teemakategooriatest ning samuti on võimalus eritellimusteks oma pildist või erimõõtudega.

Sisestatud: 27.09.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Intervjuu Michael Hilgersiga: “Loogiline on töötada vineeriajaloo epitsentris”

Maris Vahter Radis Furniture’ist (MV): Peale Lutheri perekonna poolt veekindla vineeriliimi leiutamist Tallinnas asutati 1897. aastal Londonis tütarettevõtte Venesta. 1931.aastal koostöös Venestaga asutatud Isokon seevastu on saanud moodsa disaini ajalukku vineermööbliga. Isokon tootis vineermööblit koostöös selliste maailmakuulsate Bauhausi nimedega nagu Walter Gropius ja Marcel Breuer. 1930ndatel jõudis Isokonile disainida ka Le Corbusier’ büroo. Nüüd, rohkem kui 80 aastat hiljem, samuti saksa ,disainer Michael Hilgers teeb tooteid koos Radis Furniture’ga, valmistades neid Tallinnas. Michael, näed sa siin positiivset ja viljakat pinnast vineeri renessansile?

vaata kõiki