Artiklid ja uudised

IKEA tooteid pakkuv internetikeskkond Eestis

Soomes tuntud sisustuskaupade poe IKEA tooted on tänaseks jõudnud ka Eesti kodudesse ja büroodesse.

Kõigile IKEA toodete sõpradele on nüüd hea uudis.
Nimelt alustas aprillis tööd Eesti esimene IKEA tooteid pakkuv internetikeskkond www.ikeaexpress.ee.
Uus internetipõhine tellimiskeskkond muudab ostmise kiireks ja mugavaks ning kaup jõuab Eestisse regulaarsete iganädalaste tarnetena.

Keskkonda haldava ettevõtte juhi Juhan Kuuskemaa sõnul on IKEAEXPRESSi üheks sammuks, mis IKEA kaubamärgi Eesti kliendile lähemale toob.
„Soomest IKEA poest mööbli ja kodukaupade ostmine on tuttav juba paljudele eestimaalastele, niisamuti lootus, et ettevõte avaks kaupluse ka Tallinnas. IKEAEXPRESSi keskkond on suurepäraseks vaheetapiks nende kahe võimaluse vahel. Tellimine on lihtne, kauba saab kätte kiiresti ja võrreldes ise Soome mööbli järgi minemisega on kulud kordi väiksemad,“ loetles uue teenuse eeliseid Kuuskemaa.

Seni on eestimaalased IKEA tooteid käinud kas ise Soomest ostmas või tellinud läbi sõprade-tuttavate, kes suurema autoga aeg-ajalt Soomes käivad. Samuti on turul teenusepakkujaid, kes koguvad kokku suurema koguse tellimusi ning lähevad alles siis kaubale järele. Mõlema võimaluse miinusteks on suhteliselt kõrge hind ja kauba ebaregulaarne vedamine. Vahel ka ebausaldusväärne teenusepakkuja.

IKEAEXPRESSi veebikeskkonnas tehtud ostud komplekteeritakse aga juba Soomes IKEA kaupluses ning transporditakse regulaarse kaubasaadetisena iganädalaselt Tallinna. Tallinnas võib kaubale ise lattu järgi tulla või lasta see kulleril koju tuua. Samuti pakutakse ostudele järelmaksu võimalust.

Infot teenuse kohta saab veebilehelt www.ikeaexpress.ee.


OÜ Iexpress ei ole IKEA ametlik esindaja Eestis, vaid sõltumatu transporditeenuse pakkuja, keda varustavad Soome lepingupartnerid.

Sisestatud: 17.04.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki