Artiklid ja uudised

IKEA tooteid pakkuv internetikeskkond Eestis

Soomes tuntud sisustuskaupade poe IKEA tooted on tänaseks jõudnud ka Eesti kodudesse ja büroodesse.

Kõigile IKEA toodete sõpradele on nüüd hea uudis.
Nimelt alustas aprillis tööd Eesti esimene IKEA tooteid pakkuv internetikeskkond www.ikeaexpress.ee.
Uus internetipõhine tellimiskeskkond muudab ostmise kiireks ja mugavaks ning kaup jõuab Eestisse regulaarsete iganädalaste tarnetena.

Keskkonda haldava ettevõtte juhi Juhan Kuuskemaa sõnul on IKEAEXPRESSi üheks sammuks, mis IKEA kaubamärgi Eesti kliendile lähemale toob.
„Soomest IKEA poest mööbli ja kodukaupade ostmine on tuttav juba paljudele eestimaalastele, niisamuti lootus, et ettevõte avaks kaupluse ka Tallinnas. IKEAEXPRESSi keskkond on suurepäraseks vaheetapiks nende kahe võimaluse vahel. Tellimine on lihtne, kauba saab kätte kiiresti ja võrreldes ise Soome mööbli järgi minemisega on kulud kordi väiksemad,“ loetles uue teenuse eeliseid Kuuskemaa.

Seni on eestimaalased IKEA tooteid käinud kas ise Soomest ostmas või tellinud läbi sõprade-tuttavate, kes suurema autoga aeg-ajalt Soomes käivad. Samuti on turul teenusepakkujaid, kes koguvad kokku suurema koguse tellimusi ning lähevad alles siis kaubale järele. Mõlema võimaluse miinusteks on suhteliselt kõrge hind ja kauba ebaregulaarne vedamine. Vahel ka ebausaldusväärne teenusepakkuja.

IKEAEXPRESSi veebikeskkonnas tehtud ostud komplekteeritakse aga juba Soomes IKEA kaupluses ning transporditakse regulaarse kaubasaadetisena iganädalaselt Tallinna. Tallinnas võib kaubale ise lattu järgi tulla või lasta see kulleril koju tuua. Samuti pakutakse ostudele järelmaksu võimalust.

Infot teenuse kohta saab veebilehelt www.ikeaexpress.ee.


OÜ Iexpress ei ole IKEA ametlik esindaja Eestis, vaid sõltumatu transporditeenuse pakkuja, keda varustavad Soome lepingupartnerid.

Sisestatud: 17.04.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

TOP 5 sisustusideed söögituppa

TOP 5 sisustusideed söögituppa

Kuigi eraldiseisev tuba söögilauale ja toolidele ei ole tänapäeval enam igas majapidamises tavapärane, on siiski paljudes kodudes ühine einestamisala endiselt olemas. See on tavaliselt paigutatud kööki või avatud planeeringuga elutuppa.

Kui 2020 aasta alguses oli koduse söögitoa peamine roll pere ühine einestamine ja külaliste võõrustamine meeldivaks ja meeldejäävaks muuta, siis aastal 2021 on söögituba saanud ka paljudele peredele saanud kontoriks või klassiruumiks. Nüüd, kus söögitoa seinast on saanud taust videokõnedele ja kohtumistele, kas oled ehk märganud, et ruum vajaks veidi värskendust?

Selleks oleme kokku pannud 2021 aasta trendid söögitoa sisustamisel, mis ei keskendu ainult esteetilisele ilule vaid on samal ajal ka hubane ja funktsionaalne.

vaata kõiki