Artiklid ja uudised

Roomakardin - ilus ja praktiline lahendus Sinu kodu akendele

Öeldakse, et aknad on maja silmad. Aknad annavad ruumidele valgust ja elujõudu, seepärast tuleb nende kujundamisele suurt tähelepanu pöörata.


Oluline on leida tuppa kõige paremini sobiv lahendus, mis võib olla nii klassikaline kui moodne ning täidab ka praktilisi nõudeid. Üheks huvitavamaks ja mitmekülgsemaks lahenduseks on roomakardinad.


Roomakardinad on tehnilised aknakatted, kus tõstemehhanism on varjatud kangaga, mistõttu näevad kardinad kaunid ja huvitavad välja. Paigaldamiseks on palju erinevaid tehnilisi võimalusi. Roomakardina avakatte üles ja alla liigutamiseks kasutatakse nöör-, kett- või elektriajamit. Omavahel on ühendatud stiilne väljanägemine ning funktsionaalsus.


Roomakardinaid on mugav kasutada ja materjali valik on väga lai, mis annab võimaluse sobitada kardinaid väga erinevate stiilidega ruumidesse, klassikalisse kontorisse või luksuslikku magamistuppa – roomakardinad on stiilne ja originaalne lahendus igale aknale.


Ehacardin pakub igale kliendile parimat lahendust disainist paigalduseni - astuge läbi salongist või võtke ühendust telefoni / e-maili teel.

Sisestatud: 16.10.2013