Artiklid ja uudised

SCHÄFER BOUTIQUE SISUSTUSKATALOOG

Schäfer Boutique’il täitub käesoleva aasta mais esimene tegutsemisaasta Eesti turul. Selle ajaga oleme võitnud paljude inimeste südame ja poolehoiu, kellest on välja kujunenud meie lojaalne kliendibaas. Selle põhjuseks on meie erakordselt mitmekesine ning ainulaadne kaubavalik, mis on väga kodukeskne.
Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kauneid sisustusaksessuaare küünlajalgadest kuni vaipadeni ja mööblit igasse eluruumi kummutitest pehme mööblini. Kuigi põhirõhk meie kaubavalikus on asetatud dekoratiivesemetele, mida pakume väga laias valikus, leiad meie kataloogist kui ka kodulehelt ka praktilisi abivahendeid nii aiatööde tegemiseks kui ka köögitoimetusteks.

Meie kataloogidest kui ka kodulehelt leiad alati palju hooajalisi pakkumisi.
Kevadkataloogis pakume laias valikus lihavõtteteemalisi dekoratsioone, küünlaaluseid, linikuid kui laias valikus kingiideid.
Meie kaubavalikus leidub ka maailmakuulsate firmamärkide Villeroy & Boch’i keraamikat,
Tom Tailor’i jalanõusid,
Russell Hobbs’i kodumasinaid ja
Dyckhoff’i froteesarju.

Olulise osa meie tootevalikust moodustab ka voodipesu, kardinad ning muud kodutekstiilid. Suvehooajal pakume mugavaid aiamööblikomplekte, aiakaunistuselemente, grilltarvikuid kui ka päikesekaitsevarje ja -sirme. Aasta lõpupoole vajavad tegemist nii mõnedki aiatööd ning selleks pakume Sulle funktsionaalseid aiatööriistu ja abivahendeid nagu aiakärusid ja peenrapiirdeid. Ilmade jahenedes juhime Sinu tähelepanu välihooajalt veidi kõrvale ning keskendume rohkem kodukaunistamisele ja korrashoiule.

Meie kaubavalikust leiad nii küünlaaluseid, linikuid, serviise kui ka väikeseid kodumasinaid, funktsionaalseid lahendusi riiete hoidmiseks ning puhastustarvikuid. Samuti tutvustame
Sulle ka meie advendi- ja jõulupakkumisi koos paljude kingiideedega, mille seast ei puudu ka küünlajalad, pärjad ning vanikud.

Selleks, et oma kliente veelgi rohkem rõõmustada, pakub Schäfer Boutique alates käesolevast aastast ka järelmaksu. Tänu sellele on Sul võimalik finantseerida oma oste pikema perioodi vältel osamaksete näol, mis ei pane sulle suurt maksekoormust ning Sinu soovid saavad teoks olenemata rahanappusest.

Igast kataloogist leiad häid ideid oma eluruumide sisustamiseks ja dekoreerimiseks ning palju uut ja praktilist aeda.


Schäfer Boutique – Sinu kodu stiil!

Meie klienditeenindus on avatud
E - R 9:00 - 19:00; L 10:00 - 16:00
Külasta ka meie kodulehekülge aadressil www.schaefer-boutique.ee
Sisestatud: 07.02.2007

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki