Artiklid ja uudised

SCHÄFER BOUTIQUE SISUSTUSKATALOOG

Schäfer Boutique’il täitub käesoleva aasta mais esimene tegutsemisaasta Eesti turul. Selle ajaga oleme võitnud paljude inimeste südame ja poolehoiu, kellest on välja kujunenud meie lojaalne kliendibaas. Selle põhjuseks on meie erakordselt mitmekesine ning ainulaadne kaubavalik, mis on väga kodukeskne.
Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kauneid sisustusaksessuaare küünlajalgadest kuni vaipadeni ja mööblit igasse eluruumi kummutitest pehme mööblini. Kuigi põhirõhk meie kaubavalikus on asetatud dekoratiivesemetele, mida pakume väga laias valikus, leiad meie kataloogist kui ka kodulehelt ka praktilisi abivahendeid nii aiatööde tegemiseks kui ka köögitoimetusteks.

Meie kataloogidest kui ka kodulehelt leiad alati palju hooajalisi pakkumisi.
Kevadkataloogis pakume laias valikus lihavõtteteemalisi dekoratsioone, küünlaaluseid, linikuid kui laias valikus kingiideid.
Meie kaubavalikus leidub ka maailmakuulsate firmamärkide Villeroy & Boch’i keraamikat,
Tom Tailor’i jalanõusid,
Russell Hobbs’i kodumasinaid ja
Dyckhoff’i froteesarju.

Olulise osa meie tootevalikust moodustab ka voodipesu, kardinad ning muud kodutekstiilid. Suvehooajal pakume mugavaid aiamööblikomplekte, aiakaunistuselemente, grilltarvikuid kui ka päikesekaitsevarje ja -sirme. Aasta lõpupoole vajavad tegemist nii mõnedki aiatööd ning selleks pakume Sulle funktsionaalseid aiatööriistu ja abivahendeid nagu aiakärusid ja peenrapiirdeid. Ilmade jahenedes juhime Sinu tähelepanu välihooajalt veidi kõrvale ning keskendume rohkem kodukaunistamisele ja korrashoiule.

Meie kaubavalikust leiad nii küünlaaluseid, linikuid, serviise kui ka väikeseid kodumasinaid, funktsionaalseid lahendusi riiete hoidmiseks ning puhastustarvikuid. Samuti tutvustame
Sulle ka meie advendi- ja jõulupakkumisi koos paljude kingiideedega, mille seast ei puudu ka küünlajalad, pärjad ning vanikud.

Selleks, et oma kliente veelgi rohkem rõõmustada, pakub Schäfer Boutique alates käesolevast aastast ka järelmaksu. Tänu sellele on Sul võimalik finantseerida oma oste pikema perioodi vältel osamaksete näol, mis ei pane sulle suurt maksekoormust ning Sinu soovid saavad teoks olenemata rahanappusest.

Igast kataloogist leiad häid ideid oma eluruumide sisustamiseks ja dekoreerimiseks ning palju uut ja praktilist aeda.


Schäfer Boutique – Sinu kodu stiil!

Meie klienditeenindus on avatud
E - R 9:00 - 19:00; L 10:00 - 16:00
Külasta ka meie kodulehekülge aadressil www.schaefer-boutique.ee
Sisestatud: 07.02.2007

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

Uued Holden Decor tapeetide kollektsioonid

Uued Holden Decor tapeetide kollektsioonid

Aastal 2020 andis üks eesrindlikest inglise tapeeditootjatest välja 4 uusimat kollektsiooni:
Utopia- fliistapeetide kollektsioon, mis mitte ainult ei vasta kõigile viimastele trendidele, vaid kimab ajas
kaugele ette ära. Teemaatiliselt on tapeedid  teostatud troopika ning muinasjutulise loomamaailma
stiilis. Me armastame Holden Décor’i nende oskuse eest olla eesrindlik tapeedimaailma trendilooja ning
nende kartmatuse eest toota erakordselt julgeid ning erksaid kollektsioone.

vaata kõiki