Artiklid ja uudised

Valgeid roose, valgeid roose, neid, mis ääristavad aiateid. Hortes soovitab valgeid roose

Juba tuntud laulusalm räägib valgetest roosidest, mis ääristavad aiateid. Hortese valikus neid sel hooajal jätkub – olgu siis pinnakatteks, aiateid ääristama või peenrasse staaritsema.

 Allikas: www.hortes.ee

Allikas: www.hortes.ee

 Allikas: www.hortes.ee

Allikas: www.hortes.ee

 Allikas: www.hortes.ee

Allikas: www.hortes.ee

David Austini soovituslikus sortimendis on valgetest roosidest hinnatuim sort Winchester Cathedral – imekaunis lõhnav põõsasroos täidetud puhasvalgete õitega, mis puhkevad punastest õienuppudest, ning teiseks hinnatud roosiks on loomulikult kreemikas Crocus Rose.


Winchester Cathedral   Allikas: www.hortes.ee

Winchester Cathedral Allikas: www.hortes.ee

Schwannensee Allikas: www.hortes.ee

Schwannensee Allikas: www.hortes.ee

 Princess of Wales Allikas: www.hortes.ee

Princess of Wales Allikas: www.hortes.ee

English Legend® ehtsate inglise rooside sarjas leiab arvukalt kauneid valgeid sorte nagu Queen Britannia, veidi kreemikam Sherwood Forest, White Queen, roosaka õiesüdamega Lady of the Lake.

Lõhnavatest Poulseni roosidest on saadaval sort Princess of Wales, kes on nime saanud printsess Diana järgi, h 80 cm, kreemikatest pungadest puhkevad puhasvalged õied. Hind €13,90

Alabaster  Allikas: www.hortes.ee

Alabaster Allikas: www.hortes.ee

Aspirin    Allikas: www.hortes.ee

Aspirin Allikas: www.hortes.ee

Helga Allikas: www.hortes.ee

Helga Allikas: www.hortes.ee


Loomulikult on meie valikus pärlvalge Aspirin hind €19,90 ja pinnakatteroos White Fairy soodushinnaga vaid €5,90, samuti värskelt müüki jõudnud pinnakatteroos Crystal Cover, h40cm, hind €12,90. Kaunis on ka Tantau roosisort Alabaster, €15,90, ning puhasvalged Helga ja Angel Flower Circus® rooside MIX-is.

Roniroosisortidest soovitame rikkalikult läbi suve õitsevat roniroosi Director Benschop, h kuni 4m, roniroosi Snow Princess, h 2-3m, hind €14,90, ning loomulikult uhket valget Eestis kasvatatud lõhnavat roniroosi Schwannensee – vaid €11,90.

Loe valgete rooside kohta lisa siit>

Aianduskeskus Hortes
Seljaku 4b, Laagri
E-R 10-20
L-P 10-18
E-pood

"Valgeid roose, valgeid roose,
Neid, mis ääristavad aiateid.
Tõin ka teisi kauneid õisi,
Kuid su süles meelde jäid vaid need."

Sisestatud: 22.07.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hortes esitleb: jõulukollektsioonid 2014

Hortes esitleb: jõulukollektsioonid 2014

Hortese jõulumaa on sel aastal taaskord üks imelisemaid Eestis nii oma suuruselt kui ka valikult: meilt leiad üle 16 000 jõulukaunistuse, üle 800 küünla, ligi 600 küünlajalga ja –laternat, Eesti parima valiku elektrilisi jõulukaunistusi ning loomulikult erinevaid hooajataimi ja potijõulupuid jt hooajatooteid ning erilist dekoratiivset sisustuskaupa, mille oleme koondanud kollektsioonidesse. Meie kollektsioonid pakuvad Sulle lisaks elamustele ka ideid ja inspiratsiooni.

vaata kõiki