Artiklid ja uudised

Kodu kooliks korda


Sisustus E Kaubamaja kutsub Sind saabuvaks sügiseks ettevalmistusi tegema!

Alustuseks vaata üle, kas kõik, mis lastetoas, kodukontoris või lugemisnurgas olemas on, loob parima võimaliku keskkonna keskendumiseks. Kui avastad, et midagi on tarvis välja vahetada või juurde soetada, oled lahkesti
Sisustus E Kaubamajja palutud:
leiad üles selle, mis kodust puudu on!

Facebook
Sisustus E Kaubamaja asub Tartus, Tehase 16
Keskus on avatud E-R 10-19, L 10-16

Erinevate salongide ja kaupluste kontaktid ja lahtiolekuajad vaata siit!


Kohvipausiks või kehakinnituseks sea sammud 3. korrusele, kus sind ootab meie maja uus söögikoht. Karlova linnaossa on kolinud tartlastele tuntud Ülejõe kohvik.

Tühjendusmüük Iskus
Iskus on kuni 22. augustini kõik kohapeal olevad tooted -40%. Eriliseks teeb tänavuse tühjendusmüügi asjaolu, et see on sinu viimane võimalus meie majast (ja Tartust) Isku tooteid osta. Tühjendusmüük lõpeb kõikide fännide kurvastuseks Isku müügiesinduse sulgemisega.

Tapeedistuudios augustis ja septembris LASTE ERI
Tapeedistuudio salongist leiad suure valiku laste sarju, kus traditsioonilistele tapeetidele lisaks on kleebiskomplektid, pilttapeedid, -paneelid, kangad, voodipesu ja toredad sisustuselemendid.
Suur valik tooteid on Tapeedistuudio laos olemas ka soodushindadega!
Ka paljudele tellitavatele toodetele on augustis ja septembris soodushinnad!
(www.tapeedid.ee)

Hektor Lightis kõik tellimused -15%
Augustikuu lõpuni on Hektor Lightis kõik kirjutuslauavalgustid 15% soodsamad ja kuni 14. septembrini on kõik tellimused 15% soodsamad. (hektor.ee)

Kirjutuslaud 3D Sisustusest
3D Sisustus annab teada, et nende kaupluses on müügil kirjutuslauad alates hinnaga 110 €. Kauplust külastades ära unusta, et väljapanek jätkub 3. korrusel.
(Facebook)

Sunoreki tooted -20%
Kuni 11. oktoobrini on Unicorn Disaini salongis kõik Sunoreki kaubamärgi tehnilised aknakatted ja siinid allahindlusega 20%.
Allahindlus rakendub järgmistele toodetele: ribakardinad, rulood, voldikkardinad, püstlamellid, Glydea siin ja kõik elektriajamiga tooted.
(unicorn.ee)

Mööbel lastetuppa Skanost
Skano Furniture salongist leiab huvitavaid mööblilahendusi lastetuppa. Lai värvivalik tumepruunist kuni meresinise ja roheliseni võimaldavad luua ainulaadse toa igas vanuses lapsele. Valikus on nii vitriine, kummuteid, voodeid, nagisid, kirjutuslaudu, toole kui ka valgusteid. (www.skano.com)

Uus tool Home4youst
Home4you annab kõigile usinatele töömesilastele teada, et värskelt on ilmunud töötoolide kataloog, kust leiab hea hinnaga tooli igaüks.
(office4you 2015 kataloog)

Kõik kangad Softrendist
Kui oled kunagi pidanud diivani katteriiet kardinatega sobitama ja kõige selle juurde veel sobivat lampi otsinud, siis tead, kui keeruline on õiget kooslust leida. Softrend pakub võimalust kõik korraga osta: nii diivani, lambi kui kardinad, ja kõik omavahel sobivast või isegi samast kangast. Hoiad kokku oma kallist aega. (softrend.ee)

Lastetoamööbel -20%
Sisustus E Kaubamajas tegutseb lisaks Suwemile nüüd teinegi lastetoamööblile orienteeritud salong - Meblik. Kuni 24. augustini on Mebliku müügiesinduses valitud tooted 20% soodsamad. Tutvu pakkumisega Mebliku kodulehel.
(www.meblik.ee)

Oriensi sooduspakkumised
Oriensi salongis kuni 31. augustini esitatud tellimustele kehtivaid eripakkumisi vaata Oriensi kodulehelt. (oriens.ee)

Sisestatud: 15.08.2014

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki