Artiklid ja uudised

Novembris on Unikulmas sünnipäevapakkumised

Unikulma on teinud kümme aastat tööd, et Eesti tarbija uni oleks parem - tule ja naudi sünnipäevapakkumisi! Kõik Unikulma kaubamärgiga tooted -10 %.

 Allikas: www.unikulma.ee

Allikas: www.unikulma.ee

Uni on väga tähtis

Inimene magab kolmandiku oma elust. Seetõttu on äärmiselt oluline luua eeldused heaks uneks nii hästi kui võimalik - alates magamisasendist kuni magamistoa sisustamiseni.
Unikulma kasutab inimkeha poolt madratsile avaldatava pinnarõhu mõõtmiseks mõõteseadet UnikLab. Mõõtmine võtab aega ainult 10 min. Mõõtmise tulemusena näeme keha kontuure ja eri kehaosade poolt madratsile avaldatava pinnasurve kaarti. Selle põhjal on võimalik valmistada kõrgkvaliteedilistest komponentidest individuaalne madrats ja voodi Unikulma Soomes asuvas tehases.

Inimkeha on hämmastavalt mitmekesine süsteem. Seejuures on uni üks tähtsamaid faktoreid tagamaks inimtegevuse aktiivsuse. Uni laeb aju ja puhastab närvisüsteemi.
Hea uni teeb inimese loovaks, positiivseks ja saavutusvõimelisemaks sõltumata sellest, mis on tema amet või kus ta elab. Maailm on täis pingeid, hea enesetunde saavutamiseks või säilimiseks tuleb just inimesel endal midagi ette võtta. Vähene ja halb uni ei tee meid energilisemaks ega võimalda saavutada lõppkokkuvõttes rohkem - just heal unel on tohutu jõud.

 Allikas: www.unikulma.ee

Allikas: www.unikulma.ee

Lisakontaktid:
Unikulma Tallinn
Järve Keskus
Pärnu mnt. 238
11624 Tallinn
Tel.: +372 666 1106
unikulma@unikulma.ee
E-P 10.00 - 20.00
Facebook

Sisestatud: 07.11.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Domelor - avatuim aiamaja turul, mis aitab kauem õues einestamist nautida.

Domelor - avatuim aiamaja turul, mis aitab kauem õues einestamist nautida.

Me kõik tahame, et suvi ei lõpeks kunagi ja me kõik saaksime aastaringselt päikest nautida. Lõppude lõpuks, mis võiks olla parem kui nautida värskendavat suvist kokteili, istudes väljas sooja ja mahedat päikest nautides kerge tuule all? Õnneks on tänapäeval palju võimalusi suvehooaega ka külmemateks kuudeks pikendada tänu erinevatele leidlikele kodukujunduslahendustele – ja aiamaja on neist vaieldamatult parim.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

vaata kõiki