Artiklid ja uudised

Jõuluaja inspiratsioon Floorin's

 Allikas: floorin.ee

Allikas: floorin.ee
Enne kuuse tuppa toomist on viimane aeg mõelda, kuidas kodu veelgi mõnusamaks ja hubasemaks muuta. Kuhu panna jõulusokid, ehted, küünlad.
Ehk on hoopis mõnus vaip sohva eest puudu? Või tahaks hommikul ärgates külma põranda asemel hoopis pehmele vaibale astuda? Ehk on pere söögilaua all sobiv koht, et jõuluõhtul ka varvastel hea oleks? Või vajab lastetuba soojemat alust põrandal mängimiseks?


Vaip võimaldab lihtsalt ja kiirelt interjööri muuta. Tuleb vaid valida see õige: vaip, mis sobitub ruumi disaini- ja värvilahendustega ning paneb punkti i peale.

Valiku tegemisel arvesta:

Värvidega - hele teeb toa suuremaks, tume hubasemaks. Lillad ja punased toonid lisavad luksuslikkust. Pruunid ja hallid näitavad vähem välja määrdumist.
Mustritega - väike ja ebaühtlane muster peidab plekke kõige paremini.
Paksusega - mida paksem ja karvasem, seda mõnusam ja luksuslikum. Mida madalam ja kõvem, seda lihtsam puhastada.
Materjalidega - villavaip on süttimiskindel ning sobib hästi näiteks kamina lähistele. Väga kuivas ruumis aga eraldab paksem villavaip päris korralikult karva, mis muudab selle hoolduse veidi tüütuks. Kunstkiust vaibad on praktilised ja soodsa hinnaga, aga väga erineva vastupidavusega.

Vaip on hea tolmukoguja. Vaibaga kodus ringleb toas vähem tolmu ja seetõttu on keskkond tervislikum. Puhasta vaipa võimalikult tihti tolmuimejaga ja eemalda plekid koheselt, siis näeb see oluliselt kauem hea välja. Puhtad põrandad aitavad vältida määrdunud käiguradade tekkimist. Ehk tuleb sul hoopis liiga palju mustust õuest tuppa? Sellisel juhul alusta pigem sissepääsu porimatilahendusest...

Vaata veel:
Floorinis on vaibalaat
Vaipa valides on oluline, millest see tehtud on
Kuidas hoida vaipa värskena

 Allikas: floorin.ee

Allikas: floorin.ee


Floorin salongid:

Tallinn
Floorin AS, Pärnu mnt 139 E/3, Tallinn 11317
Kontor: tel 655 8244,
e-mail: porandad@floorin.ee
Kauplus: tel 655 3902
Avatud: E-R 9 - 18

Tartu
Floorin AS, Ringtee 26B, Tartu 51013
Kontor ja kauplus: tel 736 2002
e-mail: tartu@floorin.ee
Avatud: E- R 8:30 - 17:30

Facebook

Sisestatud: 16.12.2014

Floorin Interior

Tel:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

vaata kõiki