Artiklid ja uudised

Dieseli sotsiaalne köök Scavolini salongis

Scavolini ja Diesel on tandemina täiendamas kollektsiooni "Successful Living", mille tulemuseks on Diesel Social Kitchen - rokkiv kohtumis- ja suhtlemisköök!

Dieseli algatatud nähtus Successful Living - pioneerlikest ideedest lähtuv Õnnestunud Elu, on täienenud praktilise ja paindliku köögisisseseadega.

Scavolini Dieseli mudelil on revolutsiooniline lähtepunkt - üle õla tagasi vaadates on loodud vintage - laenguga köök, millel on rokkiv hing ja kus praktiline disain kohtub normivabadusega.

Lapsukese nimi on Diesel Social Kitchen - suhtlusköök? Või seltskonnaköök? Igaljuhul näeb see seletamatul moel äge välja.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Diesel Social Kitchen'it iseloomustavad:

- Soliidne alt servast faasitud lauaserv;
- Priiskavalt kvaliteetsed materjalid ja vintage-loomus - kõik on "tehtud hästi nagu vanasti". Uksed on õilsast tammest, kõrval metall, turvaklaas ja kompaktkivi. Sestap on kõiges teatud kodusust, sisseelatuse maiku;
- Detailid - näiteks pakutakse ustele vanas heas ameerika stiilis külmkapiukse linke. Detailideks võib nimetada ka eraldiseisvaid objekte, mis seisavad mugavuse mõttes kompaktsest tööpinnast eraldi, nagu näiteks (või siis eriti) ratastel serveerimiskäru ..

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Ja nii jõuamegi teemani MISFITS ehk tõlkes "veidi kokkusobimatud" - midagi sellist, mis ortodoksesse moodulköögimaailma ei mahu. Need on Diesel Social Kitchen'i lisapalad: eraldiseisvad lauad, kapid, sillad ja ülalmainitud käru.
Just see viimane ajab disainihullu ohkama - see on ammuoodatud, julge ja uus. Vaadake vaid selle erksust, tööstuslik-robustset metallikäsitlust, see on tõeline manifest! Selle omaks võtnud, hakkate äkitselt kogu köögi loomust mõistma.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Tule Dieseli kohtumiskööki vaatama Scavolini salongi (Tööstuse 47a, Tallinn)

Sisestatud: 20.02.2015

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki