Artiklid ja uudised

Fusiontable söögi- ja piljardilauad nüüd Palazzo sisustussalongis

Alates aprillikuust lisanduvad Palazzo sisustussalongi valikusse uued vinged Fusiontable piljardi- ja söögilauad Belgiast. Esimesed lauad saabuvad salongi peale Milano sisustusmessi Salone del Mobile, mis toimub 14.-19. aprillil.

 Allikas: www.palazzo.ee

Allikas: www.palazzo.ee

Ettevõte Saluc, mille peakorter asub Belgias, on maailma juhtivaim kõrge kvaliteediga piljardipallide tootja, mida tuntakse maailmas laiadaselt tuntud brändina ARAMITH®. Ettevõte on maailmas tuntud oma loovuse, paindlikkuse, kõrge kvaliteedi ja tehnilise know-how poolest. Nad teavad, kuidas oma kliente lõbustada. Inimestele, kellele meeldib mängida piljardit, meeldib sageli ka modernse ja kaasaegse disainiga mööbel ja sisustus. Pikka aega ei ole disainisõltlased, kellele meeldib mängida piljardit, leidnud ideaalset lauda, mida nad on otsinud - piljardilauda, mis oleks elegantse kaasaegse disainiga ja millel oleks kena puidust lakitud viimistlus. 1997. aastal disainisid Saluci disainerid uue revolutsioonilise lauakontseptsiooni - piljardilaud ja söögilaud koos ühes lauas, millel on kaasaegne stiilne disain vastupidiselt tavalistele raske moega puidust piljardilaudadele.

 Allikas: www.palazzo.ee

Allikas: www.palazzo.ee

Fusiontable on lugematute ajurünnakute, trendisuundade vaatluste, tehnoloogia arenduste, prototüüpide testimiste tulemus koostöös traditsooniliste piljardilaudade tootjatega.
Fusiontables valiti Archiproducts tehnilise meeskonna poolt 2014. aasta 30 parima toote hulka.

Koostöös Palazzo Sisustussalongi sisearhitektidega pakume toodete valikul meie sisekujundaja abi. Nõustame rõõmuga teid ostude juures!

Sisestatud: 01.04.2015

PALAZZO INTERIORS

Tel.:
442 3050, 564 0851
Aadress:
Papiniidu 58, Pärnu, Pärnumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki