Artiklid ja uudised

Rohkem vabadust tööstusdisainis: Axor tutvustas Milanos uut kollektsiooni Axor WaterDream

Hansgrohe SE disainbränd Axor tutvustas Milanos uut visiooni tööstusdisainis – universaalset segisti alust, mille külge saab lihtsa klõpsuga kinnitussüsteemi abil kinnitada eritellimusel valmistatud disainjooksutoru.

Axor on juba mitmeid aastaid otsinud vastust küsimusele, kuidas saavutada tööstusdisainis kõige paremal moel maksimaalne vabadus. Disainbränd töötas koos Šveitsi tuntud Lausanne’i kunsti- ja disainiülikooliga ECAL välja kontseptuaalseid vastuseid ning veelgi enam - tootis käsitööna, käsitsi puhutud klaasist jooksutorud – kollektsiooni Axor WaterDream 2015.

„Leidsime ECAL-i näol loovpartneri, kes lähenes meie projektile Axor WaterDream väga kirglikult ja kunstnikuhingega“, selgitas Axori direktor, Philippe Grohe. „Meie tehniline innovatsioon, uus segisti alus, oli disainiüliõpilastele lähtepunktiks jooksutorude loomisel". ECAL-i direktor, Alexis Georgacopoulos, lisas: „Meil on pidevalt võimalik teha koostööd maailmakuulsate brändidega – eriti tööstusdisaini vallas. Projekt Axor WaterDream võimaldas meie tudengitel innovatsiooni silmas pidades õpituga kontseptuaalselt eksperimenteerida.“

Axor U-Base annab disainile täieliku vabaduse

Vabaduse võtmeks tööstusdisainis on Axor U-Base – innovaatiline segistialus, mis tagab tööstuslikult valmistatud toote kvaliteedi. Standardsetest originaalsete, eritellimusel valmistatud jooksutorudeni – viimaseid toetab eksklusiivne Hansgrohe tootmisruumides paiknev tootmisüksus Axor Manufaktur – Axor U-Base pakub loendamatuid võimalusi.

 Allikas: ubase.axor-design.com

Allikas: ubase.axor-design.com

Axor WaterDream

Axor on vannitoa kui eluruumi jaoks alternatiivseid visioone välja töötanud juba üle 20 aasta. Tähelepanu keskmes on loomingulise arengu väärtustamine, väljakujunenud käitumismustrite murdmine ja valdkondandevaheline dialoog – rahvusvahelisel tasandil tuntud disainipartneritega nagu Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, vennad Bouroullec’id, Front või Nendo. Nüüd ühinevad selle reaga ECAL-i bakalaureuse- ja magistriõppe tudengid nende isikliku kollektsiooniga Axor WaterDream.

Lausanne’i kunsti- ja disainiülikool ECAL

Rahvusvahelist tuntust nautiva ning regulaarselt maailma kümne parima kunsti- ja disainiülikooli seas figureeriva ECAL-i direktoriks on Alexis Georgacopoulos. Hetkel pakub kool kuut bakalaureuseõppekava (kaunid kunstid, kino, graafiline disain, tööstusdisain, meedia- ja interaktsioonidisain, fotograafia), viit magistriõppekava (kunsti juhtimine, kaunid kunstid, film, toote- ja ärijuhtimise integreeritud innovatsioon, tootedisain) ja kaht spetsiaalset magistriõppe (MAS) õppekava luksuskaupade ja käsitöö disaini ja digitaalse innovatsiooni disaini uurimise alal (koos EPFL+ECAL laboriga). ECAL pakub ka aastast ettevalmistuskursust, et tudengeid erinevate bakalaureuseõppekavade õppimiseks ette valmistada.

Hansgrohe SE disainerbränd Axor viib edukalt ellu projekti „Disainerite visioon sinu vannitoas“. Juhtivad arhitektid, sisekujundajad ja tootedisainerid töötavad koostöös Axoriga välja oma visioone vannitoast kui eluruumist. Axori kollektsioonid pakuvad rohkelt ainulaadseid ning säästlikke lahendusi isikupäraste, ülimalt esteetiliste ja kõrgtehnoloogiliste vannitubade loomiseks. Tänaseks on Axori disainipartnerite seas Ronan ja Erwan Bouroullec, Antonio Citterio, Front, Jean-Marie Massaud, Nendo, Phoenix Design, Philippe Starck ja Patricia Urquiola. Nad kõik annavad oma osa, et muuta elu vannitoas ja vannitoa ümber veidi mõtestatumaks ja kaunimaks. Axori brändi juhib ettevõtte rajaja, Hans Grohe, lapselaps Philippe Grohe.

Tutvu toodetega siin!
Sirvi online kataloogi siit!
Hansgrohe Facebookis ja Axor Facebookis

Sisestatud: 22.04.2015

Hansgrohe SE

Tel.:
682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse
uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile
lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku
seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline
trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus
duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa.
Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas
tõeline pilgupüüdja.

vaata kõiki