Artiklid ja uudised

Mitte lihtsalt põrandavalgusti, vaid spetsiaalselt sinu mööbliga sobituv valgusti

Softrendi valikus on hetkel kümme põrandavalgustit, millest paljude kuppel on valmistatud kangast või isegi nahast. Et põrandavalgusti valmistataks täpselt sinu soovide järgi, siis on võimalus valida kanga või naha vahel, mis täiendab ülejäänud sisustust. Samuti on võimalik valida ka sama kangas, millega on kaetud pehme mööbel.

 Allikas: softrend.ee

Allikas: softrend.ee

Põrandavalgustit valides peaks silmas pidama, mille jaoks seda kasutatakse - kas lihtsalt õdusa valgussaare loomiseks, põrandal mängimiseks, lugemiseks või mõneks muuks otstarbeks. Esimesel juhul piisab 40-60 vatisest pirnist, lugemiseks võiks aga osta 75-100 vatise maksimumvõimsusega valgusti. Samuti võiks lugemisel puhul eelistada sellist põrandavalgustit, mille kõrgust ja valguse langemise suunda on võimalik muuta.

Uuri Softrendi erinevate põrandavalgustite kohta täpsemalt siit.

Softrend OÜ kauplused
Saa inspiratsiooni ka Facebookist

Sisestatud: 21.10.2015

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Inimesed vajavad enda ümber mugavat, töötavat ja inspireerivat ruumi. Ruumi, mis oleks piisavalt avatud, et luua võimalusi koostööks, aga samal ajal piisavalt privaatne ja vaikne, et süveneda. Ruumi, mis pakuks ergonoomilisi lahendusi konkreetseteks töölõikudeks, voolates samal ajal vabama toimetamise jaoks üle hoopis ootamatutesse formaatidesse, muutudes kontorist või tehasest sujuvalt kinosaaliks, raamatukoguks või rattaparandustöökojaks.

vaata kõiki