Artiklid ja uudised

Väärika ajalooga Itaalia brändi Vistosi valgustid Hektor Lightist

Vistosi on 1946. aastal loodud bränd, mis sai alguse Itaaliast Murano saarelt, mille nime järgi tunneme alati ära hea, ajatu ning kvaliteetse murano klaasi.

Rippvalgusti Futura Allikas: www.hektor.ee

Rippvalgusti Futura Allikas: www.hektor.ee

Klaasi tootmine pärineb aastatest 1640, Vistosi perekonnanime mainitakse juba aastast 1690.
Vistosi valgustid kätkevad endas klaasimeistrite pikka kogemust kvaliteetse klaasi loomiseks - see puhutud klaas on Vistosi kaubamärk.

Laevalgusti Assiba Allikas: www.hektor.ee

Laevalgusti Assiba Allikas: www.hektor.ee

Tänasel päeval pannakse Vistosi valgustite tootmisel rõhku ka kreatiivsusele ja disainile - selle tulemusena sünnivad kvaliteetsed ajatu disainiga tooted.
Tehas omab kontrolli kogu tootmistükli ulatuses - alates disianimisest, klaasi puhumisest, poleerimisest ning metallitöödest kuni pakkimiseni välja. Iga toote individuaalne kontroll tagab taas kõrge kvaliteedi.

Rippvalgusti Ninfea Allikas: www.hektor.ee

Rippvalgusti Ninfea Allikas: www.hektor.ee

Vistosi valgustite metallosad on enamasti valmistatud terasest ja vasest. Firma peab oluliseks ka energiasäästlike valgusallikate kasutamist ja kokkuhoidlikku pakendamist.

Vistosi valgustite peamisteks märksõnadeks on tõeliselt tugev klaas ja põnevad vormid.

Huvi korral vaata ka Vistosi valgustite galeriid siin.
Uuri lisa ka Vistosi kodulehelt.

www.hektor.ee
Facebook

Sisestatud: 12.01.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Aina enam osatakse seostada valgust ja meeleolu kõikumisi. Just talvemasenduse, sügisväsimuse või muu sellise põhjusi leitakse meie kliimast ja valguse vähesusest.

Inimesele mõjub kõige paremini looduslik valgus aga tänapäeval veedame me valdava osa ajast siseruumides tehisvalguse käes. Nii on muutunud loomulikuks, et ruumikujunduse terviklahendustes võetakse arvesse inimorganismi ööpäevarütmi, kus hommikuvalgus on külmem (4000-5000K), tööruumi üldvalgus on suurema värvustemperatuuriga (4000-65000K) ja õhtu lõpetab hämaram kollane valgus (alla 2700K).

vaata kõiki