Artiklid ja uudised

Täiuslik vannitoasisustus Scavolinist

Scavolini pakub lisaks köögi- ja elutoamööblile ka täiuslikku vannitoasisustust. Vannituba on ruum, mis on ajas läbi teinud mitmeid muutusi. Tänaseks on vannitoast saanud kodune avar minispaa, kus saab luksuslikult oma keha eest hoolt kanda.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Scavolini valikust leiab nii modernses kui ka klassikalises stiilis vannitube, kus on läbimõeldud iga detail - kõigel on oma koht. Uuri lähemalt siit.

Hinnapakkumist küsi: scavolini.tallinn@gmail.com
Olete alati oodatud ka Scavolini salongi, aadressil Tööstuse 47a, Tallinn ning ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.
www.artskill.ee


Sisestatud: 03.02.2016

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki