Artiklid ja uudised

V-Disain pakub praktilisi ja paindlikke Elfa garderoobisüsteeme igasse ruumi

Elfa pakub disainile orienteeritud, funktsionaalseid ja paindlikke lahendusi igasse ruumi. Paljude aastate kogemused, pidev tootearendus ja tugev tootmisvõimsus teevad Elfa juhtivaks garderoobisüsteemide tootjaks maailmas - 65 aastat on Elfa olnud turul uuendaja rollis ning vaieldamatult ladustamise kategooria liider. Elfa garderoobisüsteemid projekteeritakse ja valmistatakse vastavalt kliendi soovidele ja mõõtudele.

 Allikas: v-disain.ee

Allikas: v-disain.ee

Garderoobisüsteem Norscan Roller

Garderoobisüsteem Norscan Roller on uue põlvkonna traatkorvsüsteem - täiendus Norscan Standard süsteemile. Tõenäoliselt on Norscan Roller üks revolutsioonilisemaid uuendusi viimase 30 aasta jooksul. See on on vabalt põrandal seisev modulaarne traatkorvide süsteem, mille valmistamisel on kasutatud 2 mm epoksiidkattega traati, mis tagab tugevuse ja vastupidavuse. Loe lähemalt siit.

 Allikas: v-disain.ee

Allikas: v-disain.ee
Riiulisüsteem Elfa Classic

Hästi organiseeritud kodus veedad meelsasti aega nii oma pere kui ka sõpradega. Sageli võib esemetele õige hoiukoha leidmine tunduda ülejõu käiva ja frusteeriva ülesandena. Siin tulebki appi Elfa riiulisüsteem oma üle 60-aastase sisustuskogemusega. Ollakse kindlad, et isikupärane ja funktsionaalne ruumilahendus leitakse ka Sinu koju. Erinevaid Elfa riiulisüsteemi tooteid omavahel kombineerides saab luua erinevaid ruumilahendusi ning neid vajaduse tekkides täiendada ning muuta. Riiulisüsteemi monteerimine on lihtne ja mugav ning sellega saab hakkama igaüks. Loe lähemalt siit.


 Allikas: v-disain.ee

Allikas: v-disain.ee
Korvsüsteem Elfa Classic

Elfa korvsüsteem on paindlik ja funktsionaalne. Olgu esemed suured või väikesed, Elfa korvsüsteemi abiga on kõik hästi nähtaval ning käepärased. Korvsüsteemid korvid liiguvad kergelt ja kannavad ka raskeid esemeid. Elfa riiulisüsteeme ja kapikorve saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeeri oma panipaik igat detaili hoolikalt läbi mõeldes nii saavutad maksimaalse tervikliku tulemuse. Loe lähemalt siit.


 Allikas: v-disain.ee

Allikas: v-disain.ee
Garderoobisüsteem Elfa Décor

Elfa Décor garderoobisüsteem - see on neile, kes hindavad ekslusiivset interjööri ja ehtsa puidu soojust. Elfa Décor puit- ja metallosade liitmisel saadakse ainulaadne disainlahendus, mis tagab stiilse ja ekslusiivse garderoobi. Riputa Elfa Décor seinale ja Sinu põranda pind jääb puhtaks ning garderoobi iga sentimeetri saab maksimaalselt ära kasutada. Elfa Décor korvid liiguvad vaikselt ja sujuvalt.


Vali garderoobisüsteem juba täna!

www.v-disain.ee
Facebook


Sisestatud: 19.02.2016