Artiklid ja uudised

Flux Swing - New shaped elements for dynamic styling from Scavolini

Flux Swing, the latest new Scavolini model designed by Giugiaro Design, offers the perfect rapport between the living room and the kitchen, where the volumes, proportions and shapes coexist in a perfect balance.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Over recent years, interior design and styling trends have preferred open-plan settings by far: all the boundaries between the two most exploited rooms in the home have been knocked down, to leave room for open, multi-functional settings, where the kitchen and living room blend into one. With the Flux Swing range, the living room becomes a natural extension of the kitchen, mirroring its shapes, colours and finishes.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

The Slide tape-like element was in fact devised to create total harmony between the kitchen and the living area. It's sculptural appeal designs an unprecedented sliding effect which slopes down from the wall units and embraces the living room base units, repeating the silhouette of the peninsula and end units with slanted doors: a distinguishing feature of the Flux Swing living area for contemporary spatial configuration.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

The linearity of the base units in the living room furnishings is broken up and enhanced by doors with an exclusive shaped profile (both to the left and right), which mark the space rhythmically in keeping and balance with the details of the model, while remaining independent living room solutions. The height of the Flux Swing shaped door varies between 36.5 cm and 51 cm.

Wall-mounted or floor-standing living room units with modules designed to store and organise objects, audio-video apparel or books.
A distinguishing feature of the Flux Swing model of living room furnishings with an individual style are the exclusive curved fronts that enhance the ultra-modern and sophisticated design.
For the lower pull-out basket in the curved base units, the handle is recessed into the front: an elegant detail in a model available without handles.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Additional info: scavolini.tallinn@gmail.com
You are always most welcome in Scavolini salon,Tööstuse 47a, Tallinn
www.artskill.ee

Sisestatud: 26.02.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki