Artiklid ja uudised

Немного Swing на кухне oт Скаволини

Стиль и дизайн

Новая кухня Flux Swing от Giugiaro Design предлагает динамичную концепцию кухни, элегантную и функциональную. В высшей степени безупречные формы, стилистическая чистота, идеальная гармония объемов и форм для максимально современного дизайна.
Сочетание прямых и изогнутых линий создает качественное равновесие компонентов, объемов и пропорций, воплощающее в жизнь эксклюзивное и изысканное пространство. Для любителей стилистической чистоты, инновационных решений, максимально
современного и изысканного дизайна, данный интерьерный проект кухни станет идеальным ответом.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Отличительные особенности

Необычная изогнутость створок и соединительных элементов, эксклюзивная модель встроенной вытяжки, полка в виде горки Slide, которая позволяет кухне слиться с гостиной, идеальные линии стойки для завтрака... это только некоторые из обязательных
атрибутов Flux Swing.

Угловые соединительные элементы

Изогнутые тумбы и навесные шкафы с открытием push pull, в которых спрятаны практичные вращающиеся полки. В качестве альтернативы можно установить угловой соединительный элемент для изогнутой тумбы, который позволяет продлить рабочую поверхность.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Полка в виде горки Slide

Элемент Slide создает уникальный эффект скольжения, спускаясь с навесных шкафов, он охватывает тумбы жилой зоны, перекликаясь очертаниями с дизайном "полуострова" и крайних модулей с наклоненными створками.

Изогнутые элементы

Интересной новинкой кухни стали изогнутые элементы, которые повторяют графическиеособенности модели:

- изогнутые элементы, расположенные сбоку от вытяжки, позволяют отразить стилистическую составляющую Flux Swing и создать неожиданные пространства для
хранения (с открытием вверх), идеально соединяя бытовые электроприборы с навесными шкафами;
- крайний модуль сбоку от шкафа открытого типа, оснащенного стеклянными полками, а также линии стойки для завтрака с крайней тумбой с изогнутой створкой, оснащенной теми же практичными компонентами;
- новый изогнутый островной элемент и эксклюзивные изогнутые конечные модули подчеркивают в высшей степени современный дизайн.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Все это - обязательные атрибуты уникального и инновационного интерьерного предложения. В Flux Swing воплощается единение эстетики и функциональности, баланс компонентов, объемов, пропорций, форм и отделок.

Эта кухня для тех, кто ищет стилистическую чистоту и инновационные решения.

scavolini.tallinn@gmail.com
www.artskill.ee

Sisestatud: 26.02.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki