Artiklid ja uudised
Sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess "Interjöör 2016" meelitab põneva programmiga
22.- 24. aprillil toimuval messil "Interjöör 2016" leiavad aset juba traditsiooniks saanud populaarsed võistlused ja muud tegevused, kuid rohkelt on välja mõeldud ka põnevaid uuendusi nii sisustuse-, kinnisvara- kui ka aianduse valdkonnast.Interjööri projektijuht Rano Normatova sõnul on juba 19ndal sisustusmessil olemas kõik head, tuntud ja armastatud tegevused, mis publikule seni on meeldinud, kuid värskuse mõttes on tehtud ka mitmeid uuendusi. “Näiteks toimub koostöös koduportaaliga INkodu.ee esmakordselt eraldi Disainilaat, mis toob kokku väiksemad ja ka suuremad disainerid,” tõstab Normatova esile.
Messikeskuse B-hall muutub suureks disainimüügihalliks, kus oma loomingut pakuvad nii Eesti kui ka mõned välismaised disainerid. Lisaks professionaalidele on esindatud ka asjaarmastajad ning väiksemad isetegijad. “Disainilaadal saab osta nii sisustusaksessuaare, kodutekstiile, vaipu, mööblit, valgusteid, keraamikat, kunsti, küünlaid ja ehteid, aga ka riideid ja laste mänguasju,” loetleb Rano Normatova Disainilaadal osalejate tegevusalasid.
Toimuvad ka senised populaarsed tegevused
Külastajad saavad nautida ka seniseid messi lemmiktegevusi – meeleolukad tootetutvustused ja uudisprojektide esitlused, rohkelt kingitusi ja magusaid messipakkumisi, lahe melu ning Sisustusweb.ee korraldatud lemmik messistendi hääletus. “Messikülastajate vahel loositakse välja ka mitmeid auhindu, suurimana näiteks Häckeri poolt Miele CM6100 Espresso kohvimasin ja 2000 euro väärtuses nende köögimööblit,” ütleb projektijuht.
Taaskord on avatud tasuta Eesti parimate sisearhitektide ning aiakujundaja nõuandla, mis on eelmistel aastatel osutunud äärmiselt populaarseks. Toimub ka rahvusvaheline floristikavõistlus ja pruudikimpude näitus ning loomulikult tehakse ka sel aastal koos koduportaaliga INkodu.ee Disaini- ja Inspiratsiooniülikooli, kus saab ideid, nõu ja praktilisi kogemusi oma ala professionaalidelt sisekujunduse, sisustuse ja aianduse valdkonnast.
Kinnisvaramess õpetab kodu ostma
Interjööri raames toimub 5. korda Kinnisvaramess, kus sel aastal saavad eriti tähelepanu just uusarendused, mida pakuvad ja tutvustavad YIT Ehitus, LVM Kinnisvara, Domus Kinnisvara, Epicenter Kinnisvara, Rosenhaus Kinnisvara ja Colliers International. Kinnisvaramess on suunatud nii kinnisvara valdkonnas tegutsejatele kui ka kodu või äripinna otsijatele. Kinnisvaramess on suurepärane koht, kus tutvuda valmis- ja kohe valmivate uusarendustega, uudistada müügis olevaid kortereid ning leida erinevaid teenusepakkujaid. “Paljud ettevõtted pakuvad messil häid hindu, mistõttu on see hea koht, kust leida endale näiteks uus kodu,” ütleb projektijuht. Lisaks jagavad kinnisvara asjatundjad külastajatele nõu, mille järgi osta endale kodu või kontoriruumi, mida tähele panna ning milliseid klassikalisi vigu vältida.
22.-23.04 toimub Tallinnas Eesti Näituste territooriumil rahvusvaheline noorte katusemeistrite võistlus BALTROOF 2016.
Võisteldakse kolmes erinevas kategoorias:
- metallkatused;
- kivikatused;
- lamekatused.
Aiandusmess toob kohale rahvusvahelised tipptegijad
Juba 24. korda toimuval Aiandusmessil on esindatud rohkelt pakkujaid aiakujunduse ja –planeerimise, puu - ja köögiviljakasvatuse, haljastuse, aiamööbli ja -valgustuse ning maastikuarhitektuuri vallast. Soetada saab ka lõike - ja potililli, mesindussaadusi ja aiatööriistu ning –masinaid.
22. aprillil esineb meister florist Pirjo Koppi, kes on MAAILMA KOLMAS florist. Demontstratsioonesinemine algab kell 10:00.
23. aprillil toimub D-hallis rahvusvaheline võistlus STUDENT FLORIST CUP 2016. Seekordsed floristika võistlustööd on seotud Eesti disainiga. “Võistlusel osaleb 21 võistlejat nii Baltimaadest, Soomest kui ka Saksamaalt ning nad teostavad võistlustöö Mänfred Disain riidepuule,” tutvustab Aiandusmessi projektijuht Keete Puri.
Messi külastamiseks rohkelt põhjuseid
Sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess Interjöör meelitab külastajaid laia valiku ja laheda messimeluga. Messi üks tugevusi on see, et külastaja saab korraga tutvuda paljude tegijatega ega pea aega kulutama nende salongide eraldi külastamise peale. “Tegemist on justkui suure 3-päevase kaubamajaga, kus parimatest parimad on koos ning kust leiab peale ideede ja disainimõtete ka rohkelt mööblit, lampe, vaipu, tootjaid ja edasimüüjaid, teenusepakkujaid ja -vahendajaid,” ütleb projektijuht Rano Normatova.
Lisaks toodetele ja teenustele saab külastaja tutvuda messil ka värskemate disainiideede ja –trendidega, kasutada ära soodsaid messipakkumisi ja luua kontakte oma ala spetsialistidega ning võimaluse suhelda otse teenusepakkujatega.
INTERJÖÖR 2016 toimub 22.-24.aprillil Eesti Näituste messikeskuses.
Mess on avatud:
Reedel, 22.04 kell 11.00 – 18.00;
Laupäeval, 23.04 kell 10.00 – 18.00;
Pühapäeval, 24.04 kell 10.00 – 16.00.
Rohkem infot:
www.sisustusmess.ee
www.aiandususmess.ee
www.disainilaat.ee
Sisestatud: 06.04.2016
Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vau-efekti tekitav vintaaži hõnguline loft endises tekstiilivabrikus

Võluv ja vaba olemisega kodu Saksamaal, kus troonivad vintaažesemed ja rohke taimeilu

Muinasjutuline kodu Rootsis, mis on kui maaromantika musternäidis

Ilmus ajakirja "Remondi ja Ehita" sügisnumber

Elegantne mahedates virsikutoonides kodu Norras mõjub soojalt ja kutsuvalt

Esivanemate pärandist kantud rahulik ja helge kodu Prantsusmaal

Mahedates toonides hingega kodu Stockholmis

Boheemlaslik kodu kõrbe serval New Mexicos
