Artiklid ja uudised

Too ruumi kevadist värskust uute dekoratiivpatjadega

Dekoratiivpadjad on lihtsaim ja efektiivseim viis ruumi täiuslikuks viimistlemiseks ja värske mulje loomiseks. Hoolikalt valitud padjad, mis harmoneeruvad ruumi üldise stiili, värvi- ja/või mustrigammaga, annavad võluva viimistletud nüansi ning loovad õdusa ja elava interjööri.

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

Paljud Tapeedistuudio tapeedikollektsioonide valikus on lisaks ka kangaid, millest saab õmmelda seinakatete ja kardinatega harmoneeruvaid padjakatteid või valida juba valmis padi dekoratiivpatjade seast.

Ole loominguline dekoratiivpatjade kanga valikul - mida julgemalt ja mängulisemalt läheneda, seda huvitavam ja mitmekesisem on tulemus. Kihiliselt põneva ja pilkupüüdva tulemuse annavad julgelt miksitud erinevad mustrid - sega näiteks geomeetrilisi mustreid taimeornamendiga või romantilise tulemuse saavutamiseks täppe-triipe-ruute lillelistega.

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

Mustrid on hea viis muidu neutraaltoonides ruumile vürtsi lisada, näiteks lillelised ja trendikad džunglimustrilised padjad geomeetrilise mustriga pehmel mööblil koondavad tähelepanu just sellele toa osale. Samamoodi nagu mustritega, võib katsetada ka erinevate tekstuuride ja materjalidega - miksi omavahel puuvilla-viskoosiseguseid kangaid faktuursete šenill- ja polüesterkangastega ning siledapinnalisi reljeeftikandis kangastega. Kui ruum on kujundatud suhteliselt monokroomselt ehk ühetooniliselt, piisab juba mõnest erksamast värvilaigust dekoratiivpatjade näol, et panna ümbrus elama.

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

Kombinatsioonid erinevate kangastega toovad ruumi soojuse, hubasuse ja isikupära. Nii saab näiteks ühevärvilise ja lakooniliselt kandilise diivani muuta hetkega õdusaks isikupäraseks pilgupüüdjaks või neutraaltoonides voodikattega voodi panna särama mustriliste ja/või värviliste lisapatjadega. Dekoratiivpadjad aitavad siduda tapeedid ja kardinad ning anda ruumile lõplikult viimistletud nüansi ehk lisavad i-le täpi.

Tule ja tutvu kollektsioonidega Tapeedistuudio salongis Sisustus E- Kaubamaja 2. korrusel või e-poes www.tapeedid.ee.
Facebook

Sisestatud: 13.04.2016

Tapeedistuudio

Tel:
5687 9838
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeet vannitoas

Tapeet vannitoas

Tapetseeritud sein märgruumis - vannitoas või wc-s - võimaldab luua mängulise ja omanäolise ruumi. Võrrelduna keraamilise plaadiga, mille paigaldus on kulukas ja vaevarikas ning mis peab sobituma interjööri ka aastate pärast, annab tapeedi kasutamine võimaluse palju originaalsemateks lahenduseks, võimaldades mõne aja pärast taas hõlpsalt ruumi ilmet muuta. Põhjamaises kodus ongi paslikum vannitubades kasutada keraamilist plaati osaliselt, otsest vett saavatel pindadel, ülejäänud seinaosad värvida ja/või tapetseerida. Selline lahendus loob palju kergema ja hubasema interjööri kui üle ruumi hõlmav raske kivi või keraamika. Vaata pildigaleriid vahvatest tapetseeritud vannitubadest ja luba end inspireerida neist seinakatetest!

vaata kõiki