Artiklid ja uudised

Scavolini Diesel Social Kitchen - rokkiva hingega köök

Kaks Itaalia ikoonilist brändi Scavolini ja Diesel on üheskoos andnud elu täiesti uuele nähtusele - see on Diesel Social Kitchen, mis on sõpradesõbralik „suhtlusköök“ oma vintage laengu ja rokkiva hingega. Köök on soojalt vastu võetud ja saavutanud suurt edu just atraktiivse disaini austajate seas.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Diesel Social Kitchenit iseloomustavad ebatavalised kombinatsioonid, kus kõik tööstusliku välimusega detailid mõjuvad üllatavalt koduselt, meenutades "romantilist garaazi keskkonda". Materjalidest on esindatud uued ja taas kasutusele võetud vanad, mille kohta saab öelda, et „elasid kord“. Klaas, metall ja puit on kõik töödeldud nii, et mõjuda pisut kulunud ilmega - näiteks indigosinised köögiuksed on sama värviefektiga, nagu Dieseli "pestud" teksapüksid. Retrostiili rõhutavad jõuliselt ägedad käepidemed ja i-le panevad täpi Misfits aksessuaarid.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Mööblisalong Scavolini Store Tallinn paneb kõigil vintage - stiili austajatel südame kiiremini põksuma, pakkudes sõpradesõbralikule köögimööblile Diesel Social Kitchen ning Misfits aksessuaaridele sõbralikku hinda – 20% soodustust aasta lõpuni.

Saame kokku Diesel Social Kitchen suhtlusköögis, otse Kalamaja südames, Tööstuse 47a, Tallinn.
Lisainfot küsi julgelt e-maili teel scavolini.tallinn@gmail.com ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 20.09.2016

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki