Artiklid ja uudised

Hansgrohe tõusis rahvusvahelises iF-disainiedetabelis 10. kohale

Suurim tunnustus silmapaistvale disainile: Hansgrohe Grupp liikus 2000 ettevõtet hõlmavas International Forum Design (iF) uues pingereas ühe koha võrra ülespoole, s.o 10. kohale. Sel positsioonil olles ei jäta Lõuna-Saksamaal Schwarzwaldis tegutsev segistite ja duššide tootja selja taha mitte ainult tuntud kaubamärke nagu Apple, Daimler ja Nike, vaid säilitab 2016. aasta iF-pingereas juhtiva positsiooni ka oma tegevusvaldkonnas.

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

58 eksperdist koosneva rahvusvahelise žürii poolt Hansgrohe Grupi kaubamärkidele Axor ja Hansgrohe antud kaheksa iF erakordse disaini auhinda tõidki kaasa kõrgema koha prestiižikas pingereas. Auhinnatud toodete hulgas on Axor One, Axor ShowerSelect termostaadid, Axor Citterio Select köögisegisti, Hansgrohe Talis E valamusegistid, Hansgrohe Crometta ja Croma Select dušitooted.

Hansgrohe omanike ringi kuuluv Philippe Grohe kommenteeris seda saavutust järgnevalt: „Me oleme uskumatult uhked 10. koha üle. See kinnitab selgelt meie erakordset loovust, uuenduslikkust, kliendile keskendumist ja samuti ka me disaini filosoofiat, milles me ühendame alati toote esteetilise välimuse kvaliteedi, kasutuslihtsuse ja suurima kliendirahuoluga.“

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

Juhtiv positsioon üldises pingereas
Üle 60 aasta on iF disainiauhinda peetud silmapaistva disaini sümboliks üle kogu maailma. Oma iF disaini edetabeli 10. kohaga kinnitab Hansgrohe Grupp oma positsiooni maailma ühe juhtivaima tootedisaini ettevõttena. „Hakkasime esimestena oma tegevusvaldkonnas püüdlema funktsionaalse kvaliteedi ja hea disaini kooskõla poole ning alustasime koostööd mitmete maailma parimate disaineritega nagu Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola ja Phoenix Design,“ selgitab Philippe Grohe. „Täna peetakse meid vannitoa ja köögidisaini trendiloojateks – tõsiasi, mida kinnitab ka meie koht iF-edetabelis.“

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

www.hansgrohe.ee
Hansgrohe ja Axor Facebookis

Sisestatud: 08.11.2016

Hansgrohe SE

Tel.:
682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

AXORi ja Hansgrohe muljetavaldav köögi- ja vannitoatoodete väljapanek Frankfurdi messil

Tänavusel Frankfurdis toimuval maailma juhtival sanitaartehnika ja kütteseadmete messil (ISH) püüavad Hansgrohe Grupi kaubamärgid AXOR ja Hansgrohe külastajate pilke oma kõige värskemate murranguliste vannitoa- ja köögitoodetega. 14.-17. märtsini 2017 said Frankfurdi Festhalles 2000 ruutmeetri suurusel alal kaubamärkide uudistega tutvuda valdkonna professionaalid, 18. märtsil ka lõpptarbijad.

vaata kõiki