Artiklid ja uudised

Eksootilised bambusest ja merekarpidest disainvalgustid Bambuskeskusest

Valgustid on ruumis ühed tähtsamad disainielemendid ning valgustus üks olulisemaid meeleolu loojaid - ning kus on veel olulisem luua mõnusat ja lõõgastavat atmosfääri kui kodus? Järjest olulisem ja trendikam on kasutada interjööris looduslikest materjalidest sisustuselemente.

Merekarpidest valgusti - disainielement
ookeanist. Allikas: www.bambuskeskus.ee

Merekarpidest valgusti - disainielement ookeanist. Allikas: www.bambuskeskus.ee

Järjest enam on disainimaailmas au sees valgustid, mille valmistamisel on kasutatud naturaalseid materjale nagu puit, bambus, džuut jne. Neile, kes soovivad oma kodule lisada omapära, soojust ja hubasust just selliste valgustite näol, pakub Bambuskeskus bambusest ja merekarpidest disainvalgusteid. Kõik valgustid on valminud käsitööna, mistõttu on iga valgusti unikaalne ja eripärane.

 Allikas: www.bambuskeskus.ee

Allikas: www.bambuskeskus.ee

Bambusest valgustid sobivad suurepäraselt valgustama pimedaid ja kargeid talveõhtuid. Allikas: www.bambuskeskus.ee

Bambusest valgustid sobivad suurepäraselt valgustama pimedaid ja kargeid talveõhtuid. Allikas: www.bambuskeskus.ee

Kasutades kodu sisustamisel rohkem "rohelisi" materjale, saab igaüks meist anda panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Nagu öeldakse, algab heategevus kodust.

Uuri looduslikest materjalidest valgustite kohta lähemalt Bambuskeskuse kodulehelt ning ammuta infot ja inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 20.11.2016

Bambuskeskus - eksootiline sisustus

Tel:
+372 5895 0720
Aadress:
Tervise 30 , Keila, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

Kui oled otsustanud hakata ehitama terrassi või olemasolevat kohendama, siis valides materjali on kindlalt Sinu jaoks oluline, et terrass oleks kauakestev, vähest hooldust vajav ja samas kena välimusega. Eestis on enamus terrasse ehitatud pigem pehmemast okas -või lehtpuidust (mänd, haab, lehis) või komposiitmaterjalist. Aga need ei pruugi olla ainsad materjalid kaasaegse terrassi ehitamiseks. Kas Te olete näiteks kuulnud uuest bambusest terrassilaudisest - Bamboo X treme?

vaata kõiki