Artiklid ja uudised

Roomakardinad toovad külmal ajal ruumi hubasust

Ilmade jahenedes on loomulik, et hakkame otsima viise, kuidas kodu soojemaks ja hubasemaks muuta - üheks heaks võimaluseks on kasutada tekstiilist aknakatteid. Soojad ja pehmed kangad aitavad rangeid jooni tagaplaanile jätta ja ruume hubasemaks muuta. Tekstiilist aknakatete valik on lai ning kindlasti leidub midagi meelepärast igaühele. Avaeksperdid tutvustab lähemalt, milliseid võimalusi pakub tekstiilist roomakardin.

 Allikas: avaeksperdid.ee

Allikas: avaeksperdid.ee

Pehmuses peitub kõrge funktsionaalsus

Roomakardin on tehniline aknakate, mille üles tõstmisel moodustuvad tekstiili kaunid voldid. Kardinaid on mugav üles ja alla liigutada nöör- või kettamehhanismi abil ning täielikult allalastuna katab kangas ühtlaselt akna. Samas ei ole tõstemehhanismid nähtavad, tänu millele ei ole roomakardinatel tehnilistele kardinatele tavapärast välimust.

Roomakardinal on sarnane funktsionaalsus ruloole, kuid paljude arvates on see omapärasem ja hubasem. Osadel rooma kardinatel on võimalik kangast ka pesta, mis teeb nende hooldamise lihtsaks. Nii saad aknakatete välimust alati värskendada ja ei pea muretsema kardinatele koguneda võiva tolmu pärast.

Lopsakad voldid aknakatte allääres lisavad romantilisust

Roomakardinate üles tõstmisel tekkivad voldid võivad olla erineva laiuse, kõrguse ja kujuga. Kõige suuremate kumerustega jäävad prantsuse ja austria kardinad, mis sobivad hästi näiteks elu- ja magamistubadesse, lisades ruumidele romantilisust.

 Allikas: avaeksperdid.ee

Allikas: avaeksperdid.ee

Suurepärane viis, kuidas hubasust ka bürooruumidesse tuua

Kontorites eelistatakse üldjuhul praktilisi ja funktsionaalseid aknakatteid. Nii on büroohoonetes tavapäraseks valikuks ribakardinad. Kui soovid kabinettidesse aga hubasust ja soojust lisada, on kangast roomakardin selleks väga sobiv. Pehmed jooned, erinevad tekstiilmaterjalid ja värvid mõjuvad mugavustunnet tekitavalt ning soodustavad töötajate loovust.

Roomakardinatega ruumis on koristamine hõlpsam

Võrreldes tekstiilist külgkardinatega on rooma kardinatega ruume üldjuhul veidi lihtsam koristada. Näiteks kui sul on vaja põrandaid pühkida või pesta, saad kardina üles tõmmata ja ei pea muretsema sellepärast, et aknakate ette jääks või selle altäär märjaks saaks.

www.avaeksperdid.ee
Facebook

Sisestatud: 05.12.2016

Avaeksperdid salongid

Tel:
658 8105, 661 1820, 526 8703, 5663 3245
Aadress:
Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Voldik-, ruloo- või püstlamellkardinad ning tekstiilkardinate kangad –40%

Voldik-, ruloo- või püstlamellkardinad ning tekstiilkardinate kangad –40%

See on superpakkumine Sulle, kui soovid akendele lihtsa vormiga kardinaid või kauneid külgkardinaid või siis hoopis nende kombinatsiooni. Mängulisust saad soovi korral lisada kangaste värvi ja struktuuriga. Samas on laos mis tahes tüüpi kardinate jaoks olemas ka väga naturaalseid ja vaoshoitud tekstiile. Kampaania pakkumine kehtib lõpumüügi kangaste kohta, kui esitad meie salongis tellimuse hiljemalt 31. märtsil 2024.

vaata kõiki