Artiklid ja uudised

SIKSAK soovitab: uued kardinad seitsme päevaga

Võib liialdamata öelda, et kardinatest sõltub palju rohkem kui arvatagi võiks. Kevad on aeg, mil oma kodudes kriitilise pilguga ringi vaadatakse ja mõeldakse muutuste peale. Küllap käib see kooskõlas suurte muutustega looduses meie ümber, kõik ärkab ja tärkab ja vuliseb ja laulab, päike käib kõrgelt ja valgust on palju.

 Allikas: www.siksak.ee

Allikas: www.siksak.ee

Kardinate väljavahetamine on üks lihtsamaid viise oma kodule uut ilmet anda, alati ei peagi remonti ette võtma. Kardinad annavad toale pehmust, soojust, kodusust ja õdusust, aga ka õhulisust ja värskust - sõltuvalt materjalist.

Hea uudis on see, et kardinate tellimine ei ole keeruline. SIKSAK on selle oma kodulehel teinud nii lihtsaks kui võimalik. Kardinate tellimiseks pole tarvis teha muud, kui sobiv kardin välja valida, oma kardina mõõdud võtta, valida mõõtudest lähim, kui päris täpset ei ole, ja anda teada, milline on soovitud täpne mõõt. Soovi korral saadetakse posti teel kanga näidis, et materjalist täpne ettekujutus saada. Edasi käib tellimine nagu ikka internetipoes. Nädala pärast on Teil kardinad käes, võite need ette riputada ja uut ilusat tulemust imetleda. Kuidas täpselt mõõte võtta, saate lugeda siit ning SIKSAK kardinate valiku leiate siit.


 Allikas: www.siksak.ee

Allikas: www.siksak.ee
SIKSAK ootab kõiki 21.- 23. aprillini Eesti Näituste messikeskuses "Interjöör 2017" raames toimuvale Disainilaadale, mis asub B-halli teisel korrusel boksis B2-02.

SIKSAK annab lahkesti nõu ja vajadusel abistatakse, kuidas kardinaid tellida ja mida silmas pidada. Kõik kardinad -20%, lisaks väike porgand. Loomulikult saate tutvuda ka kõige uuemate gobeläänkangastest laudlinade, linikute ja padjakatetega.

Rõõmsa kohtumiseni Disainilaadal juba sel reedel!


Traageldaja OÜ
Tel: +372 5667 0193
info@siksak.ee
www.siksak.ee
Facebook

Sisestatud: 19.04.2017

Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood

Tel.:
487 4720, 515 0686
Aadress:
Viljandi mnt 17, Käru, Järvamaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki