Artiklid ja uudised

Sisustus E Kaubamaja tähistab Eesti Vabariigi 100. aastapäeva kodumaiste toodete ja rahvusvärvidega

Lõuna-Eesti suurim sisustuskeskus asub Tartus Sisustus E Kaubamajas. Juba üle 15 aasta on tartlased ja Lõuna-Eesti elanikud leidnud sealt väga laialdase valiku sisustustooteid. Samuti leiad Sisustus E Kaubamajast palju sisustuselemente Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamiseks.

Tapeedistuudio armastab sinist

Sinine on Eesti toon, mida must ja valge täiendavad. Sinine on Eestimaa taevavärv, mis sisendab rahu ja mõtete selginemist, sinist peetakse ka usaldusväärsuse, truuduse ja pühendumise värviks. Sinises öeldakse kasvavat loovuse jõud ja inspiratsioon.

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

Sinine toon aitab värskendada (loe "tervendada") rusuvalt ühetoonilist ruumi - näiteks ruumi, kus on liiga palju halli, beeži või pruuni. Sinine toetab puidu ilu, mida eestlased jumaldavad ehk sinine toon on suurepärane täiendus puitmööbli- ja põrandaga ruumi. Siit saad lugeda edasi, kuidas sinise tooniga oma ruume värskendada ja siit leiad palju inspireerivaid siniseid tooteid.

Tapeedistuudio kutsub eestimaalasi kasutama julgemalt sinise tooni energiat oma ruumides ning on alati valmis isustusalaselt abistama salongis Sisustus E Kaubamaja 2. korrusel.

 Allikas: www.tapeedid.ee

Allikas: www.tapeedid.ee

Hektor Light armastab eestimaist

1994. aastal loodud Hektor Light on alati püüdnud koos teiega elu valgemaks ja paremaks muuta. Hektor Light pakub välja Eesti tootjate valgusteid, millega toetate kodumaist.

FLOT valgusti on vormunud mesilastaru kujundist, 50ndate soojast disainiesteetikast ning kaasaegselt praktilisest mõttelaadist. Tänu uuenduslikule materjalile ning tootmisviisile, on tööstuslikust vildist valgusti lausa geniaalne. Valgusti on helisummutavate omadustega, kergesti puhastatav ja pehme tekstuuriga. FLOT sobib suurepäraselt nii kodudesse, kohvikutesse kui ka kontoritesse. Valgusti on saadaval kahes suuruses ning kahes värvitoonis: hele- ja tumehall.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Rippvalgustid Agnes ja Gabriel on sündinud disainer Toivo Raidmetsa ja Hektor Lighti koostööna. Rippvalgustid suunavad valguse alla, kuid hubast valgust kumab ka kuplis olevatest avadest. Valgusti on väljast valge või must ja seest kuldne.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Tõnis Vellama põrandavalgusti Trix on mustaks või valgeks värvitud põrandavalgusti, kus valgus suunatakse alla. Valgusallikas 20W E27 säästulamp või sobiv LED.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Vineerist valgusti nimega Kuhik on valmistatud Eestis käsitööna.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

3D Sisustus esindab kodumaiseid ettevõtteid

3D Sisustus on kaubamärk, mis ühendab kahte Eesti ettevõtet, milleks on Nari Puit OÜ ja Sofa4you OÜ, kes pakuvad oma tooteid ise otse tarbijale. Esindatud on pehme mööbel – erinev valik diivaneid, mille vastupidavuse tagab vineer ja puitkarkass ning kvaliteetne kattematerjal. Samuti valmistatakse laias sortimendis ning erinevatest materjalidest mööblit. Diivanilaual on peale pidustamisi võimalik vahetada klaas ka välja muude toonide vastu.

 Allikas: www.3dsisustus.ee

Allikas: www.3dsisustus.ee

Läbinisti eestimaine 4ROOM

Eestimaine 4ROOM on enam kui 15 aastase ajalooga valgustite disaini- ja tootmisettevõte. Kogemustepagas ulatub aastasse 1959. 4ROOMi eelkäija ulatub Estoplasti aegadesse, mil valgusteid toodeti pea kuuendikule maakerast.

Kõik 4ROOMi valgustid valmivad Eestis – 20 km kaugusel Tallinnast asuvas Vääna külas. Tänapäeaval on 4ROOMi valgustite valmistamisel parimal viisil ühendatud CNC-tehnoloogia ja käsitöö.

 Allikas: www.4room.ee

Allikas: www.4room.ee

Lisaks põhikollektsioonile, mille loojaks on peadisainer Tarmo Luisk, valmistab 4ROOM meeskond juba aastaid eritellimusvalgusteid nii teatrite, muuseumite kui ka eraisikute tarvis. Üks põnevamatest erialahendustest on enam kui 400st valgustist koosnev valguspilv Eesti Rahva Muuseumi restorani laes.

Kõige parema ülevaate saamiseks külasta Sisustus E Kaubamaja argipäeviti 10.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-16.00 aadressil Tehase 16, Tartu. Uuri lisa salongide ja parimate pakkumiste kohta kodulehelt www.sisustuse.ee ning valige endale sobivad sisustuselemendid, et tähistada uhkelt Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. Keskuse 26st salongist leiab palju Eesti disainerite tooteid, tootjaid ja Eesti toone.

Sisestatud: 21.02.2018

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeeditrendid 2024

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide kasutamine interjööris on aegade jooksul läbi elanud erinevaid populaarsuse perioode, kuid praegu on tapeedid tõeliselt moes! Üheplaanilised värvitud seinad, vaid ühte tooni hallid ja beežid kujundused on jäämas tagaplaanile ning selle asemel võtavad maad julgemad värvid, erinevad tekstuurid ja suuremad mustrid. Tapeet muudab kodud kodusemaks, toad hubasemaks ja elu rõõmsamaks ning on üks parimaid viise kodule isikupära lisamiseks. Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Viimastel aastatel on suvi meile pakkunud korralikke kuumakraade. Suurema osa aastast ootame kannatamatult suve, kuid kui kõrge temperatuuri ja lõõmava päikesega suvi kätte jõuab, siis oleme kimpus üle kuumenevate kodudega.

Oma osa mängib kindlasti see, et trendiks on väga suurte aknapindadega korterid ja majad. Seetõttu otsitakse üha enam võimalusi temperatuuri kontrollimiseks, et saaks kodust olemist ja toimetamist nautida.

Koduse temperatuuri reguleerimiseks on mitmeid võimalusi, kuid meie käisime Sisustus+ salongi konsultandi Mailise käest uurimas, milliseid aknakatteid on võimalik liigse suvekuumuse peletamiseks oma koju valida.

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki