Artiklid ja uudised

Scavolini Sax köögimudel nüüd uuem ja trendikam

Firma Vuesse poolt disainitud Sax köögimudeli põhiomaduseks on lihtsus ja funktsionaalsus. Lisaks siledale köögiuksele on juurde lisandunud ka traditsioonilisema disainiga raamuks. Samuti on materjalivalikusse juurde tulnud mitmeid uusi ja trendikaid värvitoone ning käepidemeid.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Eriti efektne ja pisut tööstusliku olemusega on metallraamiga avatud riiulisüsteem, mis lisab kööki õhulisust ning sobib hästi ka elutuppa või esikusse. Sax köögimudel pakub lugematuid ideid oma unistuste köögi loomiseks.

Vaata lähemalt siit.
Lisainfot küsi e-maili teel scavolini.tallinn@gmail.com ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 15.05.2018

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki