Artiklid ja uudised

Scavolini EVOLUTION köögisarjale on lisandunud mitmeid uusi värvitoone

Evolution´i köök on disainer Vuesse käe all läbinud väikese uuenduskuuri ja juurde on lisandunud mitmeid uusi trendikaid värve ning lisaks siledale köögiuksele on nüüd valikus ka raamuks.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Käepidemeteta Evolution on suurepärase kvaliteedi ja mõistliku hinnaklassiga Basic seeria köögimööbel ning samasse sarja kuuluvad ka elutoa sisustamiseks mõeldud moodulid, et avatud ruumid oleksid üks tervik.

Nii köök kui ka elutuba valmistatakse vastavalt moodulivalikule kliendi mõõtude järgi ning köögimööblile lisaks pakutakse ja aidatakse kliendil valida ka sobiv köögitehnika. Et kodu oleks täiuslik, on Scavolini valikus ka iga köögi juurde sobivad toolid ja söögilauad.

Vaata lähemalt siit.

Lisainfot küsi e-maili teel scavolini.tallinn@gmail.com ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 08.11.2018

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki