Artiklid ja uudised

LOOSIME VÄLJA ÕHTUSÖÖGI MILANOS, Itaalia disaini ja maitseid armastavale sisustajale!

Nagu teada, koguneb suur hulk disinihuvilisi ka selle aasta aprillis Milanosse ning mis oleks peale pikka ja elamusterohket messikülastust kosutavam kui istuda korraks maha ja süüa head toitu.
Suurest armastusest köökide ja söögi vastu loosib SCAVOLINI Milanos toimuva disaininädala raames välja õhtusöögi, Itaalia tippkoka Carlo Cracco restoranis „CRACCO“ mis leiab aset 10.04.2019, otse Galleria Vittorio Emanuele II peaväljaku ääres.

Kahtlemata on Carlo Cracco üks suurmeistreid Itaalia kokandusmaastikul ning koostöös Scavoliniga on värskelt päevavalgust näinud ka tipptasemel profiköök MIA, kus muutub täiuslikuks isegi kõige igapäevasema toidu valmistamine ning mis on mõeldud tõeliselt kirglikule kodus kokkajale

Lähemalt saab MIA köögiga tutvuda: http://www.scavolini.design/Kitchens/mia-by-carlo-cracco-preview

Telli Scavolini Store Tallinn esindussalongist kas köögi,- elutoa, või vannitoamööbel ning anna teada, kas soovid loosis osaleda.

*Loosimises saavad osaleda kõik sisustajad, kes on tellimuse esitanud kuni 02.04.2019!

*Õhtusöögi loosimine CRACCO restoranis kuni 4-le inimesele toimub 03.04.2019

*Rohkem infot loosimise kohta küsi: scavolini.tallinn@gmail.com Tel: +372 515 4679


Tööstuse 47b-2, Tallinn
Tel: +372 515 4679
scavolini.tallinn@gmail.com
www.tallinn.scavolinistore.net

Jälgi meid ka
FB: http://www.facebook.com/tallinnscavolinistore/
Instagram: http://www.instagram.com/scavolinistoretallinn/

Sisestatud: 11.02.2019

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki