Artiklid ja uudised

Artskilli uuenduslik garderoobi süsteem

Caccaro valikus on täiesti unikaalne garderoobilahendus - Freedhome. Klassikalise seina ääres jooksva kapi asemel saad moodulistest kokku panna näiteks mini "step-in" garderoobi Camerino ehk sisse astumise võimalusega kuubiku. See mahutab sama palju kui pikk seinaäärne kapp, kuid rõivad ja aksessuaarid on kõik korraga nähtaval ja käeulatuses.
Seda on võimalik põnevalt kasutada ka näiteks ruumieraldajana või tuua eksklusiivsust elamisse, kuhu eraldi garderoobi pole planeeritud.
Loomulikult on valikus väga palju erinevaid viimistlusi ning uudse lahendusena ka klaasuksed alumiiniumraamis ja erinevates värvides. Ei taha uksi? Pole probleemi, saab ka lahtise lahenduse Cabina!
Vaata lahendusest pilte hiljutiselt Milano messilt :)
CaccaroFreedhome saad tellida just endale sobivas mõõdus ja kujuga. Vaata lähemalt: https://www.caccaro.com/en/systems-and-products/freedhome/
Hinnapakkumise küsimiseks võta julgelt ühendust Artskill disainmööbli stuudioga ja vaata lähemalt www.artskill.ee

Sisestatud: 30.04.2019

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki