Artiklid ja uudised

Rohelised plaadid on vallutanud Floorini


Rahustav ja mõnus metsaroheline on hetke nõutuim toon valge ja halli kõrval. Mündiroheline on väidetavalt moevärv 2020. Õige roheline mõjub efektsena nii suuremas pinnas kui aktsendina, nii üksi kui kombinatsioonis teiste toonidega.
Floorinist leiad nüüd inspiratsiooniseina, kuhu kogusime erinevaid rohelisi väikesemõõtmelisi plaate ja põimisime nende vahele mitmesuguseid aktsentvärve. Seinal on näha, kuidas saab erinevaid formaate ja toone omavahel kombineerida. Kollektsioonide valik on lai, alustades Victoria ajastule iseloomulikest plaatidest ning lõpetades rombide ja kalasoomuse mustritega.

Seinal kasutasime Natuceri, Equipe´i ja Fioranese kollektsioonide tooteid:
www.natucer.es
www.equipeceramicas.com
www.fioranese.it

Tule ja uudista meie Tallinna kaupluses!

Aasta lõpuni on esitletud kollektsioonid saadaval 15% soodsamalt.Sisestatud: 28.10.2019

Floorin Interior

Tel:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

vaata kõiki