Artiklid ja uudised

Tee pime aeg valgemaks kompaktse RADIUSe abil!

Berliinis baseeruv disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada.

Eestis käsitööna valmiva seinalaua saab mugavalt avada avaraks töötasapinnaks või töövahendite hoiustamiseks, lisaks saab seinalauda kasutada baarikapina või meigilauana - valik oleneb kasutaja tarbimisvajadustest. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi. RADIUS on esimene toode Radis Furniture ja mitmeid disainiauhindu pälvinud Michael Hilgersi koostöös.

Toode on saadaval õlivahatatud tammespooni vineeriga või skandinaavialikult valge
filmivineeri viimistlusega.

Kliki end RADIUSe omanikuks SIIT:

Multifunktsionaalne valgustiga seinalaud RADIUS.

Multifunktsionaalne valgustiga seinalaud RADIUS.

Sisestatud: 20.11.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki