Artiklid ja uudised

KUIDAS SUVI KOJU TUUA, KUI AEDA EGA TERRASSI POLE?


Istud nukralt kodus ja kuuled lugusid, kuidas sõbrad aiamööblit koju veavad? Ära kurvasta! Siin on sulle 3 varianti, kuidas suvi koju tuua, kui aeda ega terrassi pole.

1) Lisa siseruumidesse valgust
Kaunis suvine hommiku- ja õhtupäike toob naeratuse ka kõige kurvemale näole - lase sel jõuda ka oma koju!

Commonis on ideaalne valik peegleid ja kvaliteetseid Azzardo disainvalgusteid sinu kodu valgustamiseks:

Peegel Trapani - minimalistlik peegel sobib ideaalselt igasse tuppa ning tänu eemaldatavale paelale on seda lihtne ümber paigutada.


Peegel Avola - sarnaselt Trapanile on ka Avola minimalistlik ning seda on lihtne ümber paigutada. Ideaalne, kui vajad pikka peeglit mitmes toas, kuid ei soovi selleks mitut peeglit soetada.


Laevalgusti Ranch - suviselt kerge disainiga valgustid Ranch sobivad ideaalselt nii elu- kui ka magamistuppa.


Põrandavalgusti Toma - kui soovid ise täpselt otsustada, kuhu ja kuidas valgus langeda võiks, on Toma põrandavalgusti sulle ideaalne kaaslane! Saadaval mitmetes värvikombinatsioonides, et sobida just sinu koju!


2) Õhuline mööbel palavateks päevadeks
Istusid oma kuninglikule nahkdiivanile, vaatasid Netflixist mõne lemmikseriaali ning nüüd oled lootusetult diivani külge kleepunud? Meil on sulle lahendus! Suviselt õhuline disainmööbel, mis sobib nii rõdule, kui ka tuppa.

Tool Helsinki - mugav põhjamaise disainiga tool, mis sobib suurepäraselt igasse tuppa.


Tool Trieste - klassikaline aiamööbel uues võtmes, mis ei jäta külmaks ka kõige trendikamaid külalisi. Trieste sarja kuulub ka diivan ning nii diivan kui ka toolid on saadaval musta viimistlusega.


Tugitool Cazar - kui punutised pole sinu jaoks, aga trendikat tugitooli oleks vaja - võta Cazar!


3) Lase suvi esikusse
Kui muud toad on juba suviselt sisustatud, kuid suvi ei taha esikusse mahtuda, on aeg saata talveriided ja jalatsid uut hooaega ootama.

Jalanõudekapp Shoes - klassikalise disainiga jalanõudekapi esikülg on kaetud peeglitega, et lisada veelgi rohkem avarust sinu esikusse.


Konsoollaud Kasan - kui tahad stiilset ja praktilist esikumööblit on ainuõige valik Kasan. Valikust leiad nii seinanagi, peegli, pingi kui ka konsoollaua.

Nagi Vinson- vastupidav metallist nagi Vinson on tänu vihmavarjuhoidjale tubli abimees ka päevadel, mil päike nii eredalt ei paista.

Sisestatud: 22.05.2020

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

sisustusideid söögituppa

sisustusideid söögituppa

Kuigi eraldiseisev tuba söögilauale ja toolidele ei ole tänapäeval enam igas majapidamises tavapärane, on siiski paljudes kodudes ühine einestamisala endiselt olemas. See on tavaliselt paigutatud kööki või avatud planeeringuga elutuppa.

Kui 2020 aasta alguses oli koduse söögitoa peamine roll pere ühine einestamine ja külaliste võõrustamine meeldivaks ja meeldejäävaks muuta, siis aastal 2021 on söögituba saanud ka paljudele peredele saanud kontoriks või klassiruumiks. Nüüd, kus söögitoa seinast on saanud taust videokõnedele ja kohtumistele, kas oled ehk märganud, et ruum vajaks veidi värskendust?

Selleks oleme kokku pannud 2021 aasta trendid söögitoa sisustamisel, mis ei keskendu ainult esteetilisele ilule vaid on samal ajal ka hubane ja funktsionaalne.

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

Valgustemperatuuri olulisus

Valgustemperatuuri olulisus

Suure tõenäosusega loevad paljud inimesed antud artiklit siseruumis, kus valgust annab tehislik valgusallikas. Moodsa aja inimene veedab suure osa ajast kinnises siseruumis ja puutub päeva jooksul kokku erinevate valgusallikatega. Tänu tehislikule valgusele on inimesel palju võimalusi juurde tekkinud aga samas on see ka segadusse ajanud organismi, mis on tuhandete aastate jooksul arenenud reageerima muutlikule valgusele. Seda valgusele reageerivat masinavärki saab nimetada bioloogiliseks kellaks, mis on olemas enamus elusorganismidel.

vaata kõiki