Artiklid ja uudised

Radis Furniture: Uued sisustusvalikud tehke hügieenilisemaks!

Sisekujundusvalikute tegemisel on tark lähtuda ka kindlasti hügieenist. Kui hügieeniline on aga sinu kodu või kontor?

Radis Furniture kasutab CARB2 sertifikaadiga kõrgekvaliteedist vineeri, mis on tervislikum ja mille tootmine on väiksema CO2 jalajäljega. Sellises vineeris on vähem formaldehüüdi. Ehkki madal formaldehüüdi tase on kahjutu, võib pikaajaline ja kõrgema formaldehüüdi sisaldusega vineer põhjustada mitmeid terviserikkeid, sealhulgas nina, kurgu ja silmade ärritust ning hingamisteede probleeme.

Lisaks on võimalik tellida pinnad 2 mm paksuse naturaalse Forbo linoleumiga. Radis Furniture NOBLE kollektsioon, millel on Forbo kate, pakub hügieenilist kaitset ja värvilist valikut igasse interjööri. Hügieen on eriti oluline laste ja lemmikloomadega kodudes, kus pindade puhastamine ja korrashoid oleks tänu Forbole palju lihtsam. Vaadake, et teie ruumikujundusvalikud oleksid võimalikult murevabad, et mööbel oleks kergelt puhastatav ja kodu püsiks kauem puhtana. Forbo linoleumkattega mööbel on lihtsasti hooldatav ja toob värvid tuppa!

Vaata NOBLE kollektsiooni

Uudis Radis Furniture materjalivalikus - Koskisen CPL nüüd ka vineeril, mis peab vastu
võimalikule paindumisele. Saadaval nii musta kui valgena mööblikollektsioonis BOXY.

Uus materjalivalik : BOXY kummut

Radis Furniture kasutab uut Koskisen CPLi vineeril. © Radis Furniture 2020

Radis Furniture kasutab uut Koskisen CPLi vineeril. © Radis Furniture 2020

Sisestatud: 18.06.2020

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki