Artiklid ja uudised

Uus Eesti klassika - BOXY!


BOXY on Radis Furniturekäsitöömööbli meistrite uhiuus kollektsioon. Värske lähenemine kasevineerist funktsionaalsusele, mida esindab igapäevaelu oma praktiliste vajadustega. Raul Abneri disainitud ajatu vormikasutus, omades selgelt eristuvaid jooni, nagu suure nurga all olevad uste servade faasid.
BOXY viimistlust saab vabalt valida. Tammespoon või Koskisen CPL siidjas mattpind, antratsiit toonis metalljalad ja erinevad kapinupud. Kõik see teeb BOXY sobivaks erinevatele interjööristiilidele.Sisestatud: 10.07.2020

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki