Artiklid ja uudised

Saun kui spaalik kogemus

Riiul Lift  © Radis Furniture

Riiul Lift © Radis Furniture

Personaalne ja jagatud ruum sauna teraapiaks vajab süstemaatilisust. Radis Furniture’ riiul LIFT ühendab nii korra ja kaose, mõlemad on harmoonilises tasakaalus võrdselt kaunid. Muudetava kõrgusega riiulid sobivad suurtele ja väikestele oma sauna asjade hoiustamiseks. Soovi korral saab riiulit lihtsalt laiemaks muuta, lisades vertikaalseid seinu. Tänu õhulisele konstruktsioonile sobib LIFT sobib nii moodsasse kui ka ajaloolisesse interjööri, mõjudes kauni arhitektuurse struktuurina. Tihedalt täidetuna jääb aga tagasihoidlikult märkamatuks. Riiuli LIFT peamised märksõnad on paindlikkus ja individuaalsete soovidega arvestamine. Disain: Veiko Liis.

LIFT riiuli saad spaaliku kogemuse jaoks siit

Wellness algab lihtsatest asjadest

Nagi Drift © Radis Furniture

Nagi Drift © Radis Furniture

See lõõgastav, suvine lainetes hulpimise tunne. Samasuguse kergusega võid riputada oma rätiku, pesuvahendite koti või hommikumantli Drift nagisse. Vormilt sarnane rulluvatele jahutavatele merelainetele, leiab see lihtne ja tugev nagi koha nii saunas kui vannitoas.

Drifti saab valida kas tammespooniga vineeril, valge või helehall kõrgsurvelaminaat (HPL) vineeril. Disain: Mauri Abner

Drift nagi saad spaaliku kogemuse jaoks siit

Lisaks tasuta tellimine lähimasse postiautomaati.

Sisestatud: 24.07.2020

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki